reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Zastrzyk utrzymuje się w organizmie do 10 dni i może pozytywnie fałszować wynik beta hcg. Dlatego badanie to najlepiej robić minimum 12-13 dni po inseminacji. :)
Trzymam kciuki za powodzenie :) &&&&&
no właśnie słyszałam że może być niewiarygodny wynik przez zastrzyk i dlatego stąd moje pytanie czy w tym 13 dniu mogę już tam coś niecoś próbować się dowiedzieć :)ale już postanowiłam idę w piątek 12 na badanie a w poniedziałek lub wtorek powtórka :):)
 
Beger, unikaj gorących kąpieli, sauny, opalania, dźwigania i co najważniejsze i najtrudniejsze - staraj się nie stresować :)
tak wiem wiem nawet w pracy poszli mi na rękę i miałam do dziś wolne po iui ale jutro już muszę iść niestety no to fakty z tym stresem to najgorzej będzie w pracy:( ale byle do piątku :)
 
Beger IUI miałaś na Polnej?
Trzymam kciuki i na pocieszenie informuje że moja pierwsza IUI na Polnej okazała się szczęśliwa. U kogo się leczysz?
 
Beger IUI miałaś na Polnej?
Trzymam kciuki i na pocieszenie informuje że moja pierwsza IUI na Polnej okazała się szczęśliwa. U kogo się leczysz?
Tak na Polnej u doktor Mitkowskiej ale prowadzi mnie też lekarz ze Świebodzina bo tu mieszkam a do Poznania jeździmy od stycznia dopiero no i w marcu podjęła decyzję o iui i teraz czekam na efekt iui
 
Bergen mi IUI tez robiła jakaś pani dr, niestety nie znam nazwiska bo ja leczylam się u prof. Spaczynskiego. W każdym razie powodzenia. Mam nadzieje że i dla Ciebie Polna będzie szczęśliwa :)
 
Bergen mi IUI tez robiła jakaś pani dr, niestety nie znam nazwiska bo ja leczylam się u prof. Spaczynskiego. W każdym razie powodzenia. Mam nadzieje że i dla Ciebie Polna będzie szczęśliwa :)
też mam taką nadzieję jeszcze tydzień i będę wszystko wiedziała. A powiedz mi cz piersi cię bolały bo mnie na @ zawszę bolą tak że dotknąć nie mogę a teraz mnie bolą ale dużo mniej.
 
dokładnie jak nie trzeba to wszystko tak szybko leci a jak człowiek czeka to wydaje się wiecznością...ja się trochę łudzę że może się uda tak 50 na 50 tym bardziej że miałam nie podchodzić w tym cyklu do iui bo wszystko nam przeszkadzało ale jakoś podołaliśmy i doszło do skutku na ocenie miała trzy dojrzałe pęcherzyki jeden w prawym dwa w lewym ale wiem że to o niczym nie świadczy niestety..

Jak miałaś trzy pęcherzyki dominujące to super. Dużo większe szanse! Trzymam kciuki!
 
reklama
Mnie nic nie bolało. Czułam uklucia w jajniku po tej stronie po której była owu ale na upartego czułam je w każdym cyklu starań. Jedyna rzecz która mogła świadczyła o tym że chyba się udało to sluz.- po IUI nie ustąpił.
 
Do góry