reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

Witam sie i ja

No prosze a ja was nie widzialam....draniuuuuu i ty mi nie powiedialas ze taki watek istnieje!!!!
Gdzie moge dane przeslac???

A no i na dzien dobry mam takie pytanko do mamusiek co wizzair lataja do Pl. Mianowicie lecimy z dwojką i zabieramy tylko jeden wózek, czy mozemy w zamian za drugi wozek zabrac fotelik???
 
reklama
jola, nastepnym razem sie poprawie ;-)
A dane mozesz przeslac do tichonka, tylko z tego co wiem, to narazie Jej nie ma, bo net szwankuje, cus w ten desen ;-)
 
Jestem już:-)
Widzę,że o mnie mowa:-)
Jola zaraz bejbika dodaję:tak:

tak jak pisałam. WITAM SIĘ JAKO MAMA ŚLICZNEJ AGATKI :)
GRATULUJĘ!!!
congratulations-on-the-girl.gif


witam mamusie ;-) pytanko mam do Was.. borykam sie z czerwonymi plamami na policzkach Maksa (synka, 2,5miesiaca ma) i zastanawiam sie czy moze byc uczulony na "irlandzka" wode... mleko pije cow&gate, dobrze przybiera na wadze, tylko te plamy... do irl doktora nie ma po co isc, bo powie mi, ze szystkie dzieci tak maja i ze to jest OK (bylam, tylko sie zdenerwowalam).. jak bylo z waszymi maluszkami? moze zaobserwowalyscie ze im sie skora wysusza od tej wody? nie chce zeby to bylo azs :-( pozdrawiam
Mój Matt miał jakąś wysypkę przez ponad 2 miesiące i lekarz oczywiście mnie też powiedział,że dzieci tak mają i wszystko jest ok:sorry2:Ja smaruję mu buźkę maścią Emulsifying ointment:tak:To bardzo tłusta maść,jak smalec,ale ja nakładam rano i wieczorem niedużo na buźkę,jak krem do buzi i Matt ma śliczną,gładką skórkę:tak::-)
Emulsifying Ointment 500g | D.L.Ogle
 
reklama
witam mamusie ;-) pytanko mam do Was.. borykam sie z czerwonymi plamami na policzkach Maksa (synka, 2,5miesiaca ma) i zastanawiam sie czy moze byc uczulony na "irlandzka" wode... mleko pije cow&gate, dobrze przybiera na wadze, tylko te plamy... do irl doktora nie ma po co isc, bo powie mi, ze szystkie dzieci tak maja i ze to jest OK (bylam, tylko sie zdenerwowalam).. jak bylo z waszymi maluszkami? moze zaobserwowalyscie ze im sie skora wysusza od tej wody? nie chce zeby to bylo azs :-( pozdrawiam

moj Szymek tak mial i okazalo sie,ze to skaza bialkowa

Dzięki Tichonku. To skoro jjuż jesteśmy na liście to predstawiam 4,5miesięczną Liwię:-)

Zobacz załącznik 384350 Zobacz załącznik 384351 Zobacz załącznik 384352

jola.24, widze,ze u Ciebie tez taka mala roznica... jak dajesz rade?




dziewczyny, ale sliczne te Wasze pociechy! :)
 
Do góry