reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
Aniaa Lenka jest słodka jak cuiereczek:-)I robi się do Naci podobna:tak:Oczęta najbardziej;-):-)
Oczka poki co narazie ma niebieskie Nacia ma szare po J ale patrzylam zdjecia i Natalia w tym wieku podobnie wygladala Lenka troche na buzi pyzata ale co sie dziwic i wieksza sie urodzila :-)Mam nadzieje ze choc troche bedzie podobna do mnie:-)
 
Josia,mój Matt robi kupki czasem 2 dziennie a czasem 1 co 2 dni,różnie:tak:Najważniejsze,że Adaś bączki puszcza,znaczy,że gazy mu nie przeszkadzają:tak:Takie małe dziecko to nie wiem czy może cokolwiek dostać na kupki.Radek jak już jadł słoiczki to czasem się "zatkał: i w Polsce na takie przeboje były czopki glicerolowe:tak:
Jak chcesz,żebym Adaśka dopisałą do listy,która jest na poczatku wątku to napisz mi jego dane na priva:tak:
 
To ja sie oficjalnie przywitam na forum poki jeszcze Adas daje mi troche wolnego :-)

Dziekuje Tichonku :-) no Adas z gazami problemu nie ma na pewno - zesmy zganiali na psa, a sie okazalo, ze to nasz syn takie baki sadzi :-D Wyslalam ci rowniez wiadomosc na prv.
 
reklama
Muszę sie pochwalić bo pęknę z dumy:-D:-D.
Była dziś położna u nas na 3 months baby check i Matt is
gorgeous, handsome, pretty, wonderful and strong a i jeszcze perfect:zawstydzona/y::-):-):-)
Do tego: obwód główki:44cm.,długi na 64cm. i waży...7900g:baffled::-D:-D
 
Do góry