reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
witam mamusie ;-) pytanko mam do Was.. borykam sie z czerwonymi plamami na policzkach Maksa (synka, 2,5miesiaca ma) i zastanawiam sie czy moze byc uczulony na "irlandzka" wode... mleko pije cow&gate, dobrze przybiera na wadze, tylko te plamy... do irl doktora nie ma po co isc, bo powie mi, ze szystkie dzieci tak maja i ze to jest OK (bylam, tylko sie zdenerwowalam).. jak bylo z waszymi maluszkami? moze zaobserwowalyscie ze im sie skora wysusza od tej wody? nie chce zeby to bylo azs :-( pozdrawiam
 
reklama
Lubiczanko a no zlecialo jak nic, jak wroce na wyspe to jeszcze tydzien i juz 8 bedzie miala, mala siedzi juz ladnie sama, probuje raczkowac, choc szybko sie zlosci, wloskow jej przybylo, 2 zebulki sa, a jak wcina. Mleko to zjada tylko rano i na noc z kaszka, a tak to kaszka na gesto, zupka, deserek i drugie danie. Oszukac sie nie da kiedy ma pore jedzenia bedzie krzyczec az nie dostanie.
A jak tam Dominiczka widze ze juz prawie miesiac ma, pewnie pisalas o niej na glownym watku, ale ja narazie nie mam czasu byc na biezaco tam ale jak wroce to sie poprawie.

Pozdrawiam wszystkie mamuski i ich dzieciaczki
 
Do góry