reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

Tichonek, mniej wiecej slyszalam, co to jest ta przepuklina, ale nie wiedzialam, ze to az tak, ze jelito widac? :szok:
Dzieki Bogu my nie mielosmy, no i ciesze sie, ze Twojemu Mattowi juz sie zagoilo!!
 
reklama
sylwiamama3, skoro dziewczynki wczesniej i mniejsze sie urodzily, to zapewne potrzeba im wiecej czasu,zeby osiagnac te "normalna" wage, ale na pewno kiedys dogonia rowiesnikow :) poki co masz mniej kg do noszenia ;) a jak ze wzrostem jest?

ViKamcia, dzieki, ja tez mam te butleki po Szymku, to sprobuje sciagnac mleko i w tej butli podac... mam tez Avent, dla Szymka nie bylo roznicy, z ktorej butli pil, wzne by bialy plyn lecial ;)

lubiczanko, my chrzcimy w Polsce we wrzesniu. Bedzie podwojna "impreza". Ja bede chrzestna syna mojego brata, czekaja na mnie juz kilka miesiecy...

Tichonku, dziekuje wytlumaczenie "jak dziecku" :) czasem tak lepeij jak sie nie ma o czyms zielonego pojecia :)
 
Ostatnia edycja:
sloszym ja też nie miałam zielonego pojęcia o przepuklinie dopóki nie zaczęłam jej podejrzewać u Matta:sorry:Dopiero sobie co nieco poczytałam o tym i dlatego teraz jestem taka mądra:-DKiedyś myślałam,jak większość,że przepukilna się robi gdy dziecko dużo się napina,płacze,ma gazy lub jeśli po porodzie źle zwiąże się pępowinę co jest kompletną bzdurą:sorry:Mam nadzieję,że Cię nie uraziłam tym tłumaczeniem,nie to było moim celem:no:
Lubiczanko my też tu będziemy chrzcili,u Irlandczyka,tylko nie wiem kiedy:confused2:Prawdopodobnie dopiero w lutym bo dopiero wtedy chrzestna może dotrzeć:sorry:I będę takiego kabana 9-miesięcznego trzymać:-DGdzie ja takie ubranko wielkie dostanę?:eek::-D
 
Tichonek-oj to faktycznie będziesz miała co nosic;)Ja swojego chrześniaka trzymałam jak miał4 miesiące i ręce przy ziemi;)na szczęście tu większą część uroczystości się siedzi:)a o ubranko się nie martw(u nas chrzestna kupuje-taki zwyczaj),są w każdym rozmiarze:)))
 
Moj Aaron tez mial przepukline pepkowa wchlonela sie jak mial 4 miesiace tez go czesto kladlam na brzuszku a jak go trzymalam na kolanach to uciskalam rekom a teraz ma taki ladny brzuszek nawetnie widac ze bylo cos nie tak
 
my też tu będziemy chrzcili,u Irlandczyka,tylko nie wiem kiedy:confused2:Prawdopodobnie dopiero w lutym bo dopiero wtedy chrzestna może dotrzeć:sorry:I będę takiego kabana 9-miesięcznego trzymać:-DGdzie ja takie ubranko wielkie dostanę?:eek::-D

To bedzie co dzwigac.A co do ubranek to moge polecic firme krasnal fajne maja ubranka :tak:
 
reklama
Do góry