reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

Moja Zuzia wazy teraz 8,6kg ale nie wiem ile ma cm bo jej nie mierzylam.

Tichonek, dranissimo ja opieralam sie na tych schematach choc nie przestrzegalam ich tak rygorystycznie.
http://www.bobovita.pl/cms/images/c...mat_zywienia_niemowlat_karmionych_piersia.pdf
http://www.bobovita.pl/cms/images/c...iemowlat_karmionych_mlekiem_modyfikowanym.pdf

Niektore rzeczy dostawala wczesniej, nigdy nie gotowalam osobno zupki a osobno mieska do zupki tylko odrazu razem (bo malej nie przeszkadzalo) i gluten tez na oko, choc poczatkowo dawalam wedle wskazowek a teraz juz ma gluten bez ograniczen.

I podane sa tez na stronie www.bobovita.pl przyklady jak wyglada menu w zaleznosci od wieku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oby jutro doszedl...a ze spaniem-zwłaszcza na rządanie rodziców-dobrze by tak było...
a mojej Dominice dziś zaaplikowałam smoczka...pociagneła hehe

jak Ty to kobieto zrobilas? ;) bo moja za nic nie chce :( podpowiedzcie jak nauczyc dziecie piersiowe pic z butelki, wiecie, czasem potrzeba ;)
 
Ostatnia edycja:
,a od smoka łatwiej się odzwyczaja niż od palusiów:)no-wytłumaczyłam się;)))
tez tak uwazam ;)


przepraszam za ilosc postow, ale nie potrafie zrobic kilku cytatow w jednym, jak to sie robi??? :(


ja dzisiaj bylam w HSC i oto wyniki na 10 tygodni:

waga 5960g
dlugosc 62cm
 
Ostatnia edycja:
jak Ty to kobieto zrobilas? ;) bo moja za nic nie chce :( podpowiedzcie jak nauczyc dziecie piersiowe pic z butelki, wiecie, czasem potrzeba ;)
ze sie tak wtrące na cudzy wątek,najlepiej było od początku,przynajmniej raz dziennie ściągnąć mleczko i podac przez butelke,wtedy dziecko sie przyzwyczaja więc i smoczka weźmie,ja tak robiłam przy Damianie i Szymku,chociaż Szymek krótko cyca jadł:-)
 
no to i ja sie wypowiem ja z moimi chlopakami ni emialam zadnego problemu czu to smok czy cyc czy butla ssali jak popadlo ale moja siostra miala straszny problem nauczeniem swojego synka ssac butelke czy smoka za cholere nie chcial zadnej butelki czy kubka niekapka i karmila go tak piersia az do 14 miesiecy bo on nic innego nie chcial,i teraz jest w ciazy z drugim to mowi ze wlasnie bedzie podawac mu raz dziennie mleko sciagniete do butelki,bo naprwde to problem bo przez ponad rok wyjete miala z zycia bo nikomu nie mogla go zostawic a karmienie takiego malucha lyzeczka to masakra zwlaszcz mleko jak mu sie podaje;)
 
asienkaM wielkie dzieki za stronki. Zaraz sie wezme za czytanie, mma nadzieje, ze czegos nowego sie dowiem! ;-)

jak Ty to kobieto zrobilas? ;) bo moja za nic nie chce :( podpowiedzcie jak nauczyc dziecie piersiowe pic z butelki, wiecie, czasem potrzeba ;)

u mnie ta sama bajka... :/ Niedlugo powrot do pracy, a moja ani smoka, ani butli nie chce, nie wiem jak Ona bdzie jadla jak mnie nie bedzie?? :eek:

no to i ja sie wypowiem ja z moimi chlopakami ni emialam zadnego problemu czu to smok czy cyc czy butla ssali jak popadlo ale moja siostra miala straszny problem nauczeniem swojego synka ssac butelke czy smoka za cholere nie chcial zadnej butelki czy kubka niekapka i karmila go tak piersia az do 14 miesiecy bo on nic innego nie chcial,i teraz jest w ciazy z drugim to mowi ze wlasnie bedzie podawac mu raz dziennie mleko sciagniete do butelki,bo naprwde to problem bo przez ponad rok wyjete miala z zycia bo nikomu nie mogla go zostawic a karmienie takiego malucha lyzeczka to masakra zwlaszcz mleko jak mu sie podaje;)

oj, gdybym to ja wiedziala na poczatku to tez bym tak robila ;-) A na poczatku to ja sie cieszylam, ze Mala cyca zalapala, a kto myslal wtedy, ze bedzie trzeba kiedys wrocic do pracy i do butli przyzwyczajac...? ;-)
 
sloszym jak chcesz w swoim poście zacytować kilka innych to pod każdym postem,który chcesz zacytować zaznaczasz pierwszy znaczek z prawej,taki dymek z cudzysłowiem i plusem:tak:Klikasz go i pojawia się taki "ptaszek" przy nim i jak dasz "odpowiedz na temat" to ten post i wszystkie tak zaznaczone pojawią się w Twoim poście:tak:Mam nadzieję,że nie zamotałam:eek:
 
kasiuleczka, ale ja z kolei slyszalam, zeby raczej nie podawac dzieciom, takim malym, glukozy, ani nic slodkiego... Ale jak dlugo Mala nie zalapie to bede probowala wszystkiego... :/
 
reklama
sloszym jak chcesz w swoim poście zacytować kilka innych to pod każdym postem,który chcesz zacytować zaznaczasz pierwszy znaczek z prawej,taki dymek z cudzysłowiem i plusem:tak:Klikasz go i pojawia się taki "ptaszek" przy nim i jak dasz "odpowiedz na temat" to ten post i wszystkie tak zaznaczone pojawią się w Twoim poście:tak:Mam nadzieję,że nie zamotałam:eek:

to ja cos probowalam ale chyba w zlej kolejnosci, dzieki
 
Do góry