reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

reklama
Witam

Tichonek niezly bobasek z Mateuszka
Zuzi wyszedl wreszcie pierwszy zabek. Prawa jedyneczka i chyba szykuje sie lewa. Uczy sie pic z kubeczka niekapka, apetycik jej dopisuje choc ostatnio zauwazylam, ze juz nie chce pic mleka o 17. Jest glodna ale mleko niet.

Pozdrawiam
 
Tichonek, niezle rosnie Twoj bobasek ;-) Moja w 13 tyg miala 62cm i wazyla 6600g :-) Ale przeciez dziecko dziecku nie rowne i nie ma sensu porownywac ;-) Najwazniejsze, ze zdrowko dopisuje :-) A jak z zabkiem, juz cos widac? ;-)
 
Hej. Mam takie pytanko czy jest tutaj jakaś przyszła mamusia która ma termin na 12 sierpnia i będzie rodzić w Limerick ?? :confused: dziwne pytanko no ale cóż :-D
 
dranissimo ale Ty masz dziewczynkę więc ona musi ładnie linię trzymać:-D:-DA poza tym,jak piszesz każde dziecko inne:tak:Mój Radek w wieku Matta ważył praktycznie tak samo a teraz chudy jak patyk:sorry:Zrzucił wszystko jak zaczął raczkować a potem chodzić:tak:Zresztą Matt się duży urodził to i sporo teraz waży:-D
A ząbka niet:no:Może to fałszywy alarm,a może tak jak u Radka kilka tygodni będzie męczyć,żeby wreszcie wyjść:sorry:
 
hehehe, tichonek, moja narazie linii nie musi trzymac, poki co wyglada bardzo zdrowo :-D nawet bym Jej nie pozwolila sie teraz odchudzac, tak jak piszesz, zgubi jak zacznie raczkowac itd. ;-)
Co prawda Twoj jest miesiac mlodszy, ale kiedy zaczniesz wprowadzac mu cos nowego do jedzonka??? Pytam, bom zielona w te sprawy i z tego co pamietam, to On cycowy jest, tak jak moja...
 
reklama
Do góry