reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Bliskodo kiedy Twój synek mógł opuścić inkubator i szpital? Zastanawiam się kiedy moją wypuszczą. Waga podobna to może podobnie będzie. Czy on miał żółtaczkę?

W inkubatorze był 1.5 doby.
Bilirubina maksymalnie dobiła u nas do 9, także był delikatnie zażółony, ale bez naświetlania się obyło. Ze szpitala wyszliśmy po 6 dniach.
 
A ja miałam mieć transfer w poniedziałek i go nie będzie ..
Byłam na jeszcze jednym monitoringu unijnego lekarza i wyłapał polipa w macicy
W szoku jestem że poprzedni lekarz powiedział że wszystko jest ok
Tak więc zamiast transferu jest histeroskopia za kolejny tydzień ..
Dziewczyny czy któraś z was podchodziła do transferu po wycinaniu takich rzeczy i jak tak to w jakim czasie od zabiegu ?
 
A ja miałam mieć transfer w poniedziałek i go nie będzie ..
Byłam na jeszcze jednym monitoringu unijnego lekarza i wyłapał polipa w macicy
W szoku jestem że poprzedni lekarz powiedział że wszystko jest ok
Tak więc zamiast transferu jest histeroskopia za kolejny tydzień ..
Dziewczyny czy któraś z was podchodziła do transferu po wycinaniu takich rzeczy i jak tak to w jakim czasie od zabiegu ?
A duzy ten polip? Ja mialam histeroskopie z wycinkami i transfer cykl pozniej, udany. Ale ja z kolei mam mięśniaka, sporego bo rosl im wiecej hormonow bralam. I nie wycinali go, uznali ze nie powinien dziecku przeszkadzać
 
A duzy ten polip? Ja mialam histeroskopie z wycinkami i transfer cykl pozniej, udany. Ale ja z kolei mam mięśniaka, sporego bo rosl im wiecej hormonow bralam. I nie wycinali go, uznali ze nie powinien dziecku przeszkadzać
Polip i pierwszy raz pojawiła się jakaś torbiel
Lekarz mówi że może to być początek adonemiozy czy jakoś tak ..
Ja histero miałam w sierpniu i macica była ładna ale ze stanem zapalnym 8/10 żadnych innych patologii nie było ..
 

Załączniki

  • IMG_7935.jpeg
    IMG_7935.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 20
Polip i pierwszy raz pojawiła się jakaś torbiel
Lekarz mówi że może to być początek adonemiozy czy jakoś tak ..
Ja histero miałam w sierpniu i macica była ładna ale ze stanem zapalnym 8/10 żadnych innych patologii nie było ..
Ja mam zaawansowaną adenomiozę, to taka jakby endometrioza sluzowki macicy. I dalam rade wiec sie nie martw.
 
Skonsultuj to jeszcze u kogos innego. Mi kiedys tak "zdiagnozowano" polipa. Transfer przesunięty (był planowany za granicą więc przebukowanie lotu, hotelu etc). Zrobiłam histeroskopię i okazało się, że żadnego polipa nie było. Myślałam, że szału dostanę.
A ja miałam mieć transfer w poniedziałek i go nie będzie ..
Byłam na jeszcze jednym monitoringu unijnego lekarza i wyłapał polipa w macicy
W szoku jestem że poprzedni lekarz powiedział że wszystko jest ok
Tak więc zamiast transferu jest histeroskopia za kolejny tydzień ..
Dziewczyny czy któraś z was podchodziła do transferu po wycinaniu takich rzeczy i jak tak to w jakim czasie od zabiegu
 
Skonsultuj to jeszcze u kogos innego. Mi kiedys tak "zdiagnozowano" polipa. Transfer przesunięty (był planowany za granicą więc przebukowanie lotu, hotelu etc). Zrobiłam histeroskopię i okazało się, że żadnego polipa nie było. Myślałam, że szału dostanę.
Byłam u jeszcze jednego lekarza i widzi to samo
Więc czekam cierpliwie na 18.06 na histero
 
reklama
Do góry