reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Dziewczyny od wczoraj mam skurcze, takie jakby okresowe. Skończyłam 19 tydz ciąży. Czy to normalne? Wieczorami mnie nachodzi. Czy ktoś miał skurcze Braxton-Hicks? Ja w poprzedniej ciąży ich nie odczułam jakoś.
Normalne, skurcze B-H zaczynają sie mniej wiecej w polowie ciazy. Jesli by się utrzymywały w wiekszym nasileniu przez kilka dni to jedyne co warto to sprawdzić czy się nie skraca szyjka.
 
reklama
Normalne, skurcze B-H zaczynają sie mniej wiecej w polowie ciazy. Jesli by się utrzymywały w wiekszym nasileniu przez kilka dni to jedyne co warto to sprawdzić czy się nie skraca szyjka.
Czytałam teraz, że jest coś takiego jak skurcze Alvareza. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam.
 
Czytałam teraz, że jest coś takiego jak skurcze Alvareza. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam.
Tak ale są nieodczuwalne albo ewentualnie jako takie „stawianie sie brzucha” delikatne. Bo to od rozciągania włókien rosnącej macicy. I one nie wychodzą w ktg a B-H tak
 
Cześć Drogie! Meldujemy się po połówkowych. Mój mały człowiek waży całe 475g i ma się bardzo dobrze. Trzymajcie kciuki aby dalej szło nam tak jak do tej pory. Wciąż nie mamy wybranego imienia i ani jednej kupionej rzeczy (chyba ze strachu). Dopiero wczoraj powiedziałam o ciąży mojej psiapsiółce. No i obie ryczałyśmy przez telefon jak bobry. Dobrego dnia! :)
 
Cześć Drogie! Meldujemy się po połówkowych. Mój mały człowiek waży całe 475g i ma się bardzo dobrze. Trzymajcie kciuki aby dalej szło nam tak jak do tej pory. Wciąż nie mamy wybranego imienia i ani jednej kupionej rzeczy (chyba ze strachu). Dopiero wczoraj powiedziałam o ciąży mojej psiapsiółce. No i obie ryczałyśmy przez telefon jak bobry. Dobrego dnia! :)
Gratulacje! Ja połówkowe za tydzień ale sprawdzę chyba jutro szyjkę bo mam takie jakby bóle okresowe od soboty.
 
Gratulacje! Ja się rozpędziłam z wyprawką ok 28 tygodnia jak juz wszystko wskazywało na to, że się pannica szczęśliwie dobrze rozwija i ma szanse na przeżycie w razie wcześniejszego porodu.
 
Dziewczyny . Moja koleżanka jest w ciąży dopiero bardzo bardzo wczesny początek i ją jakieś choróbsko dopadło
Co może brać albo jakie domowe sposoby polecacie
 
Ostatnia edycja:
Na pewno moze brać paracetamol jesli gorączkuje, imbir w kazdej postaci, miod z czosnkiem (jesli przełknie). Z antybiotykow Duomox.
 
Cześć Drogie! Meldujemy się po połówkowych. Mój mały człowiek waży całe 475g i ma się bardzo dobrze. Trzymajcie kciuki aby dalej szło nam tak jak do tej pory. Wciąż nie mamy wybranego imienia i ani jednej kupionej rzeczy (chyba ze strachu). Dopiero wczoraj powiedziałam o ciąży mojej psiapsiółce. No i obie ryczałyśmy przez telefon jak bobry. Dobrego dnia! :)
Super informacje ! teraz sie dopiero zacznie kupowanie :-)
 
reklama
Do góry