reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Idź, idź. Zobaczysz, że usłyszysz że wszystko jest ok. Ale takie uspokojenie warte jest wydania kasy w razie konieczności i pofatygowania się.

Zaraz Ania zacznie biegać, wtedy dopiero będziesz tęskniła za czasami jak leżała sobie nie przerwacają się na brzuszek ;-)

U mnie brzuchol powoli rośnie. Leginsy to mój jedyny strój i domowy i na wychodne. Mam 4 kg na plusie. Za dwa tygodnie połówkowe.
rety jak to robisz ze tylko 4 kg…
 
reklama
Idź, idź. Zobaczysz, że usłyszysz że wszystko jest ok. Ale takie uspokojenie warte jest wydania kasy w razie konieczności i pofatygowania się.

Zaraz Ania zacznie biegać, wtedy dopiero będziesz tęskniła za czasami jak leżała sobie nie przerwacają się na brzuszek ;-)

U mnie brzuchol powoli rośnie. Leginsy to mój jedyny strój i domowy i na wychodne. Mam 4 kg na plusie. Za dwa tygodnie połówkowe.
Ja połówkowe za 3 tyg. Mam na plusie jakieś 4-5kg. Ciążowe ciuchy wszystkie po poprzedniej ciąży na razie, ale nie mam nic na lato.
 
Dziewczyny, nie udało się 😩
Zrobiłam dziś betę ( transfer był 8.01 o godz. 12:40), wynik <0.100

Oczywiście pewnie domyślacie się jak się czuję.
Przykro mi ..
W sierpniu i w październiku czułam się tak samo …
Teraz przede mną kolejne podejście może z końcem lutego albo marca
 
Ja się wybieram po swoj czeski hronolek z końcem lutego prawdopodobnie ale zobaczymy jak się sytuacja ma na najbliższej wizycie u lekarza 🙂
Ja jak się uda to w marcu .Docent powiedział na początku stycznia że muszę podejść do transferu w ciągu trzech miesięcy bo allo mlr jest zmienne a moje jak na razie jest ładne
 
Melapola - Ty nasz skarbnico wiedzy.
Mam wyniki cytologii, obraz prawidłowy, ale w uwagach mam informację o "masywnej leukocytozie". Objawów jakiejkolwiek infekcji brak, morfologia i badanie moczu ok. Co teraz? Oczywiście wiem, że konsultacja z lekarzem prowadzącym (już napisałam), ale jakie mogą być dalsze scenariusze postępowania w takiej sytuacji?
 
Melapola - Ty nasz skarbnico wiedzy.
Mam wyniki cytologii, obraz prawidłowy, ale w uwagach mam informację o "masywnej leukocytozie". Objawów jakiejkolwiek infekcji brak, morfologia i badanie moczu ok. Co teraz? Oczywiście wiem, że konsultacja z lekarzem prowadzącym (już napisałam), ale jakie mogą być dalsze scenariusze postępowania w takiej sytuacji?
Ej, zawstydzasz mnie bo ja nie jestem ginekologiem 🤣 ale generalnie w cytologii jest tak ze bardzo czesto jest wlasnie taki wynik. Ja miałam taki sam i mój ginekolog powiedział: super, olej, to świetny wynik, zostaw. Ja jednak nie robiłam w ciazy tylko po poronieniu. Mimo wszystko nie robiłabym z tym nic. Wiem jednak że są szkoły wg ktorych dają antybiotyk. Wg mnie bez sensu
 
reklama
Ej, zawstydzasz mnie bo ja nie jestem ginekologiem 🤣 ale generalnie w cytologii jest tak ze bardzo czesto jest wlasnie taki wynik. Ja miałam taki sam i mój ginekolog powiedział: super, olej, to świetny wynik, zostaw. Ja jednak nie robiłam w ciazy tylko po poronieniu. Mimo wszystko nie robiłabym z tym nic. Wiem jednak że są szkoły wg ktorych dają antybiotyk. Wg mnie bez sensu
Dzięki po stokroć ❤️
 
Do góry