reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

To mój pierwszy transfer.
U mnie problemem jest skrajnie niskie amh, ale mielismy jedna próbę na moich komórkach, jednak były na tyle słabe ze procedura skończyła się na punkcji. Dużo pieniędzy- wiadoko ale chciałam spróbować znając ryzyko, żeby kiedyś nie żałować:

Wczoraj transfer był już na komórkach dawczyni. Zarodek 4.2.2 - 5 doba - wciąż się tego uczę :). Lekarz powiedział, aby test robić 20.01
 
reklama
To mój pierwszy transfer.
U mnie problemem jest skrajnie niskie amh, ale mielismy jedna próbę na moich komórkach, jednak były na tyle słabe ze procedura skończyła się na punkcji. Dużo pieniędzy- wiadoko ale chciałam spróbować znając ryzyko, żeby kiedyś nie żałować:

Wczoraj transfer był już na komórkach dawczyni. Zarodek 4.2.2 - 5 doba - wciąż się tego uczę :). Lekarz powiedział, aby test robić 20.01
Ja radze zrobic w 7 dobie po transferze bete. Jesli ciąża ma szanse to bedzie juz dodatnia. Co prawda moze tez kilka dni pozniej spasc i 20.01 bedzie juz ujemna ale wtedy jest informacja ze byla proba zagniezdzenia i ze to tam trzeba nastepnym razem poprawic. Robisz w Czechach? Bo to oni zwykle każą w późniejszym terminie testowac. Trzymam kciuki zeby pierwszy transfer byl udany!
 
Ja radze zrobic w 7 dobie po transferze bete. Jesli ciąża ma szanse to bedzie juz dodatnia. Co prawda moze tez kilka dni pozniej spasc i 20.01 bedzie juz ujemna ale wtedy jest informacja ze byla proba zagniezdzenia i ze to tam trzeba nastepnym razem poprawic. Robisz w Czechach? Bo to oni zwykle każą w późniejszym terminie testowac. Trzymam kciuki zeby pierwszy transfer byl udany!
Cześć,

Bardzo Ci dziękuję.
Test ciążowy tradycyjny pewnie ma mniejsze szanse szybciej wykazać Ew. Ciąże?

Robiłam w Polsce, w Gdańsku, w Bocianie.
 
Cześć,

Bardzo Ci dziękuję.
Test ciążowy tradycyjny pewnie ma mniejsze szanse szybciej wykazać Ew. Ciąże?

Robiłam w Polsce, w Gdańsku, w Bocianie.
Jakie masz wrażenia z bociana w Gdańsku? Byłam tam na konsultacji w zeszłym tygodniu u dr AA 😀 brałaś świeże czy mrożone? Jaki wynik hodowli? Zapomniałam zapytać czy oni dają gwarancję zarodków?
 
Zrób bete szybciej. Najlepiej 7dpt 😀
To mój pierwszy transfer.
U mnie problemem jest skrajnie niskie amh, ale mielismy jedna próbę na moich komórkach, jednak były na tyle słabe ze procedura skończyła się na punkcji. Dużo pieniędzy- wiadoko ale chciałam spróbować znając ryzyko, żeby kiedyś nie żałować:

Wczoraj transfer był już na komórkach dawczyni. Zarodek 4.2.2 - 5 doba - wciąż się tego uczę :). Lekarz powiedział, aby test robić 20.01
 
Jakie masz wrażenia z bociana w Gdańsku? Byłam tam na konsultacji w zeszłym tygodniu u dr AA 😀 brałaś świeże czy mrożone? Jaki wynik hodowli? Zapomniałam zapytać czy oni dają gwarancję zarodków?

Ogólnie zdecydowałam się na tę klinikę po zapoznaniu się z opiniami o doktorze. Wcześniej miałam inseminacje w invicie.

Doktor złoty człowiek. Ciepły, wszystko tłumaczy, pisałam nawet do niego SMS z pytaniami. Widzę jednak ze w związku z faktem ze klinika już trochę działa jest coraz więcej osób i przez to wszystko zaczyna się dziać w małym pośpiechu - co niekoniecznie jest na plus. Ale poza tym nie mogę się doczepić.

Komórki wzięłam świeże. Z pobranych 6 mamy 3 zarodki, ale nie było gwarancji.
 
Melapola....nasza skarbnico wiedzy powiedz jaki probiotyk ginekologiczny brać jak będę przez 10 dni brała dwa antybiotyki zalecone przez docenta P.
 
Melapola....nasza skarbnico wiedzy powiedz jaki probiotyk ginekologiczny brać jak będę przez 10 dni brała dwa antybiotyki zalecone przez docenta P.
Wprawdzie nie jestem Melapola, ale się wypowiem bo też o to pytałam. Lekarka z Novum zaleciła mi probiotyki Provag (doustne) oraz Invag (dopochwowe). Te doustne biorę do tej pory codziennie, a jestem w 2 trymestrze.
Wcześniej brałam Sanprobi Formula (doustnie) i Lactovaginal (dopochwowo). To też miałam przez lekarzy zalecone z Novum, ale co lekarz to inne preferencje co do probiotyków.
 
reklama
Do góry