reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Wprawdzie nie jestem Melapola, ale się wypowiem bo też o to pytałam. Lekarka z Novum zaleciła mi probiotyki Provag (doustne) oraz Invag (dopochwowe). Te doustne biorę do tej pory codziennie, a jestem w 2 trymestrze.
Wcześniej brałam Sanprobi Formula (doustnie) i Lactovaginal (dopochwowo). To też miałam przez lekarzy zalecone z Novum, ale co lekarz to inne preferencje co do probiotyków.
Docent kazał kupić osłonowo coś na żołądek ale ja chcę też coś brać żeby sobie flory bakteryjnej nie rozwalić przed transferem
 
reklama
ale przed czym to ma byc oslona? Bo
Wskazan do lekow p/zapalnych na żołądek zwanych blednie osłonowymi jest tylko kilka. To nie dropsy, nie mozna brac bez powodu
 
Ostatnia edycja:
Do antybiotyków nie stosuj lekow na zoladek. One sa wskazane przy przeciwbolowych oraz przy objawowym refluksie. Stosowane bez powodu zwiększają ryzyko raka zoladka.
Wiesz co.... On chyba powiedział żeby jakąś osłonę kupiła ,nie powiedział że konkretnie osłonę żołądka 🤦 ja to mam pamięć dobrą ale krótką😁
 
Wiesz co.... On chyba powiedział żeby jakąś osłonę kupiła ,nie powiedział że konkretnie osłonę żołądka 🤦 ja to mam pamięć dobrą ale krótką😁
To powiedzial o probiotyku :) mozesz kupic ale dokladnie taki sam efekt da zjedzenie jogurtu o dobrym skladzie np Pilos czyli im mniej skladnikow tym lepszy :) broń Boze zadne Danonki itp
 
reklama
Do góry