reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Super, gratuluje decyzji !!!
Ja jutro mam kontrolę, robię to nieszczęsne domowe ktg 2x dziennie a każde to rok z życia mniej :) poranne zawsze każą powtarzać, wieczorne jakoś zaliczamy z Młodą! Jutro kończy 35 tc i liczę ze przekroczy może magiczne 2 kg… Brzuch mam już niżej, skurczy Braxtona-Hicksa zero. Stres jest. Zamówiłam na olx kilka paczek ubranek 50, skoro ma być wczesniak…
 
Super, gratuluje decyzji !!!
Ja jutro mam kontrolę, robię to nieszczęsne domowe ktg 2x dziennie a każde to rok z życia mniej :) poranne zawsze każą powtarzać, wieczorne jakoś zaliczamy z Młodą! Jutro kończy 35 tc i liczę ze przekroczy może magiczne 2 kg… Brzuch mam już niżej, skurczy Braxtona-Hicksa zero. Stres jest. Zamówiłam na olx kilka paczek ubranek 50, skoro ma być wczesniak…
Trzymaj się! Pamiętam jaka ta końcówka jest trudna i stresująca. Będzie dobrze. Ja rodziłam tuż po ukończeniu 37 tyg i zero problemów u dziecka. 35 tydzień to już jest naprawdę całkiem bezpiecznie, byleby być czujnym jakby coś było inaczej niż zwykle.
 
Ja urodziłam niedawno. Rocznik 76. Powodzenia!
Super. Dzięki za słowa otuchy i wsparcia. Ja byłam u lekarzy i nadal chodzę. Byłam u profesora polecanego mi przez znajomych itp. Dostałam zielone światło na kolejną ciążę. Przebadana teraz jestem jak nigdy. Wiadomo, że to ryzyka nie eliminuje, ale zawsze daje jakiś obraz mojego stanu zdrowia przed.
 
Melduje się po wizycie, w następny poniedziałek mam się stawić w szpitalu. Młoda przez tydzień przybrała ok 150g, wazy ok 2050g. Szału nie ma…
 
Melduje się po wizycie, w następny poniedziałek mam się stawić w szpitalu. Młoda przez tydzień przybrała ok 150g, wazy ok 2050g. Szału nie ma…
Mam w rodzinie dziewczynkę, która wagę urodzeniową miała poniżej 1kg. Ma teraz kilkanaście lat, zdrowa jak rydz. Urodziła się przedwcześnie z powodu preeklampsji u matki.
 
reklama
Do góry