reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Super to znaczy ze już lada moment! Trzymam kciuki mocno.
U mnie sytuacja się komplikuje, rozpoznane zahamowanie wzrastania płodu, młoda wazy 1900g a powinna bliżej 2500… mam robić codzneinie w domu ktg, liczyć ruchy i za tydzień kontrola i decyzja czy kończymy walkę…
A planowany termin na kiedy wypada? Kiedys slyszalam, ze wczeaniaki - dziewczynki lepiej sobie radzą niz chlopcy. Oby Młodej sie odwifzialo byvie na diecie. Trzymam kciuki
 
reklama
Witam towarzystwo ;)
Powodzenia dla wciąż dzielnie walczących staraczek ;)


Dobrze , że tu trafiłam. Dziewczyny jak długo czeka się na odpowiednią dawczynie? Ile czasu Wam zabrała cała procedura?
Ja czekałam 3 miechy

Generalnie kliniki informują do pół roku.
Świeży transfer to jeszcze nawet dłużej...


Ja czekam na miesiaczke i jak lekarz nie pojdzie na urlop to przygotowania do transferu

No to powodzonka
 
A planowany termin na kiedy wypada? Kiedys slyszalam, ze wczeaniaki - dziewczynki lepiej sobie radzą niz chlopcy. Oby Młodej sie odwifzialo byvie na diecie. Trzymam kciuki
25.07 to skończony 37 tydzień i niby wtedy ale coś czuje ze szybciej wyjdzie. Robię domowe ktg, nie jest łatwo bo młoda musi się akurat wtedy chcieć ruszać a złośliwa jest bestia. Ale i tak super ze jest już taka technologia bo opis z centrum telemetrii mam po dosłownie minutach.
A Ty jak się czujesz? Który to już tydzień? Imię wpadło do głowy już?
 
Super to znaczy ze już lada moment! Trzymam kciuki mocno.
U mnie sytuacja się komplikuje, rozpoznane zahamowanie wzrastania płodu, młoda wazy 1900g a powinna bliżej 2500… mam robić codzneinie w domu ktg, liczyć ruchy i za tydzień kontrola i decyzja czy kończymy walkę…
Niezmiennie trzymam kciuki za Was obie drogie Panie!
Daj znać jak po kolejnej kontroli w tym tygodniu.
 
Niezmiennie trzymam kciuki za Was obie drogie Panie!
Daj znać jak po kolejnej kontroli w tym tygodniu.
Nooo 6 to ładny wynik, trzymam kciuki żeby wszystkie się kwalifikowały do transferu!
Ja staję się mistrzynią interpretacji ktg :) wysyłam z domu do centrum teletransmisji 2x dziennie i już sama widzę czy będzie ok :) bo przy każdej wątpliwości dzwonią żeby powtórzyć. Zadziwia mnie postęp w medycynie …
 
Nooo 6 to ładny wynik, trzymam kciuki żeby wszystkie się kwalifikowały do transferu!
Ja staję się mistrzynią interpretacji ktg :) wysyłam z domu do centrum teletransmisji 2x dziennie i już sama widzę czy będzie ok :) bo przy każdej wątpliwości dzwonią żeby powtórzyć. Zadziwia mnie postęp w medycynie …

Tak - postęp w nauce i medycynie jest niesamowity. Ostatnio wyczytałam, że trwają badania badania nad sztucznym łożyskiem. Jeśli to się uda to praktycznie zostanie wyeliminowany problem wcześniactwa, Zupełnie niesamowite. Zresztą podobnie z tym ktg, o którym piszesz. Dobrze, że przyszło nam żyć w takich czasach i korzystać z tego co daje nam nauka.
 
reklama
Do góry