reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczyny Strusio i TeklaOla czy Wy święta spędziłyście w domach? Jak tam samopoczucie?
Hej! Tak, nas wypuścili do domu juz w piątek po 17tej 😁 co prawda nawet nie odczuliśmy że to były święta ale dobrze było być w domu...zwłaszcza że towarzystwo na sali było...hmm...jak to napisać by nie przeklnąć?.🤣😜...męczące🤣
 
Hej dziewczyny...niemam siły..mały nie chce nam spac w łóżeczku w nocy..musi byc ciagle na rekach..co go odłożymy to ten ryk by go ze skory obdzierali...kolejna noc z nim na rekach do 3 nad ranem albo i pozniej..
A ty @Strusio85 jak tam? @Katia83 jak jak sie czujesz,?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny...niemam siły..mały nie chce nam spac w łóżeczku w nocy..musi byc ciagle na rekach..co go odłożymy to ten ryk by go ze skory obdzierali...kolejna noc z nim na rekach do 3 nad ranem albo i pozniej..
A ty @Strusio85 jak tam? @Katia83 jak jak sie czujesz,?
Oj Kochana to Ci Mieszko koncertowiec. Karmisz piersią? Moze ma kolki? Macie u siebie położna którą przychodzi po narodzinach? Dopytaj może vos mu się służy. Ja ogólnie dobrze jeszcze się ruszam itd. Gorzej noce spac nie mogę. Ale juz bliziutko. Trzymaj się myśl jaka ciężka drogę przeszłaś aż jest w końcu owoc. Mieszko musi się zapoznać z nowym domkiem.
 
Oj Kochana to Ci Mieszko koncertowiec. Karmisz piersią? Moze ma kolki? Macie u siebie położna którą przychodzi po narodzinach? Dopytaj może vos mu się służy. Ja ogólnie dobrze jeszcze się ruszam itd. Gorzej noce spac nie mogę. Ale juz bliziutko. Trzymaj się myśl jaka ciężka drogę przeszłaś aż jest w końcu owoc. Mieszko musi się zapoznać z nowym domkiem.
Dzisiejsza noc była...wyzwaniem 🙈
Karmię butelką i mamy też te anty-kolkowe ale czy one coś dają 🤷‍♀️ ogólnie czytałam że kolki dop po 3 tyg sie pojawiają jeśli już..ale co ja tam wiem🤷‍♀️
Była u nas położna dwa razy ale wtedy jeszcze się zachowywał 😜 teraz w niedzielę mamy wizytę to na pewno zapytam.

Na kiedy masz termin dokładnie?
Kurde Jak sobie pomyślę że ja też jeszcze bym pewnie chodziła z piłką gdyby nie to że mnie szefowa tak zdenerwowała wtedy i wszystko sie zaczęło wcześniej...
 
Dzisiejsza noc była...wyzwaniem 🙈
Karmię butelką i mamy też te anty-kolkowe ale czy one coś dają 🤷‍♀️ ogólnie czytałam że kolki dop po 3 tyg sie pojawiają jeśli już..ale co ja tam wiem🤷‍♀️
Była u nas położna dwa razy ale wtedy jeszcze się zachowywał 😜 teraz w niedzielę mamy wizytę to na pewno zapytam.

Na kiedy masz termin dokładnie?
Kurde Jak sobie pomyślę że ja też jeszcze bym pewnie chodziła z piłką gdyby nie to że mnie szefowa tak zdenerwowała wtedy i wszystko sie zaczęło wcześniej...
możliwe że mu mleko nie służy. Przyjdzie położna dopytaj a masz termofor z pestek wiśni polecam. I możesz też mu dawać kropelki biogai. Ja dokladnie mam termin na 30.04. No kto wie jak to by było u Ciebie, ale najważniejsze ze wszystko dobrze się skończyło. Trzymaj się i po to przychodzi polozna aby ja wszystkiego dopytać powinna zostawić namiary w razie co abyś mogła dzwonic. A w dzień Mieszko tez tak krzyczy
 
możliwe że mu mleko nie służy. Przyjdzie położna dopytaj a masz termofor z pestek wiśni polecam. I możesz też mu dawać kropelki biogai. Ja dokladnie mam termin na 30.04. No kto wie jak to by było u Ciebie, ale najważniejsze ze wszystko dobrze się skończyło. Trzymaj się i po to przychodzi polozna aby ja wszystkiego dopytać powinna zostawić namiary w razie co abyś mogła dzwonic. A w dzień Mieszko tez tak krzyczy
No właśnie w dzień jest spokój..dlatego nie sądzę ze to mleko..
Mam taki termofor ale z pszenicy wiec jak cos to spróbujemytej nocy.
Poszukam tych kropelek i zapytam położną..ost jak była to kurde wszystko było idealnie..i nagle Mieszko stwierdził że: hej.. a może starzy się ze mną nudzą?😜

No to faktycznie juz niedługo 😊ciekawe czy twoje maleństwo też bdz szybciej 🤭
 
No właśnie w dzień jest spokój..dlatego nie sądzę ze to mleko..
Mam taki termofor ale z pszenicy wiec jak cos to spróbujemytej nocy.
Poszukam tych kropelek i zapytam położną..ost jak była to kurde wszystko było idealnie..i nagle Mieszko stwierdził że: hej.. a może starzy się ze mną nudzą?😜

No to faktycznie juz niedługo 😊ciekawe czy twoje maleństwo też bdz szybciej 🤭
całkiem możliwe😊a co tam starzy niech sobie nie myślą że będę cicho ja tu rządzę 😜 24.04 mam wizytę jak co da skierowanie juz do szpitala.
 
Dzisiejsza noc była...wyzwaniem 🙈
Karmię butelką i mamy też te anty-kolkowe ale czy one coś dają 🤷‍♀️ ogólnie czytałam że kolki dop po 3 tyg sie pojawiają jeśli już..ale co ja tam wiem🤷‍♀️
Była u nas położna dwa razy ale wtedy jeszcze się zachowywał 😜 teraz w niedzielę mamy wizytę to na pewno zapytam.

Na kiedy masz termin dokładnie?
Kurde Jak sobie pomyślę że ja też jeszcze bym pewnie chodziła z piłką gdyby nie to że mnie szefowa tak zdenerwowała wtedy i wszystko sie zaczęło wcześniej...
Ale jak w nocy Ci płacze … weźmiesz go na ręce … to jest spokój ? Czy dalej marudzi ?
 
reklama
Do góry