reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Witaj :)

Mi lekarz mówił, że taka morfologia jest jeszcze OK i generalnie nie ma się czym za bardzo przejmować ;) Może dietka by coś pomogła albo trochę ćwiczeń? ;)

Oby u Ciebie pierwsza i owocnie zakończona ;) Kciuki zaciskam.
U nas lekarz też mówił że morfologia nie jest bardzo ważna jeżeli inne parametry są ok a mimo to przez dwa lata nie udało nam się ani razu zajść w ciążę i 4 iui się nie powiodły
Mam nadzieję że ivf dam nam to o czym tak bardzo marzymy :)
Aktualnie jestem już po stymulacji mam 8 ładnie rokujących jajeczek i kilka maluchów, w poniedziałek punkcja ❤️ mam nadzieję że uda nam się uzyskać kilka zarodków :)
 
reklama
U nas lekarz też mówił że morfologia nie jest bardzo ważna jeżeli inne parametry są ok a mimo to przez dwa lata nie udało nam się ani razu zajść w ciążę i 4 iui się nie powiodły
Mam nadzieję że ivf dam nam to o czym tak bardzo marzymy :)
Aktualnie jestem już po stymulacji mam 8 ładnie rokujących jajeczek i kilka maluchów, w poniedziałek punkcja ❤️ mam nadzieję że uda nam się uzyskać kilka zarodków :)

Eee no to pełną parą już ruszyłaś.

O już w poniedziałek? To daj znać ile tam się elegancko przyjęło. Oby jak najwięcej ;)
Nawet 1 zarodek to jest sukces. Nie nastawiaj się na jakąś tam liczbę konkretną... pierwsze in vitro to nigdy tam się nie wie jak organizm się zachowa. Wiem, że trudno w tym wszystkim o spokój i chłodną głowę, ale staraj sobie nie zaprzątać głowy za bardzo ;)
 
Dziewczyny orientujecie się czy przed punkcja mogę wziąć Apap?
Rano obudziłam się z bólem gardła a teraz czuję się jakbym miała gorączkę mimo że temperatura pokazuje 36,5
 
reklama
Do góry