reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
O Klara i Rozalia podoba mi sie :-) jutro zapytam moja "szefowa" co o tym mysli.

Lucalew moja mama jest Malgorzata.

Melania fajne imie tylko zle mi sie kojarzy :-)

Myslalam jeszcze o Michalinie ale moj brat jest Michal.

Na szczescie jeszcze troche czasu na decyzje jest.
 
Moja przyjaciółka to Małgorzata :) a mojej kuzynki pseudonim malowniczy Rozalia bo tak sie podpisuje na rysunkach i strasznie to imię lubi :)
 
Olka Michalina super i u nas taka wlasnie sytuacja zreszta chyba juz pisalam ze moja przyjaciolka pyta sie jakie imiona wybralismy a tez jest w ciazy tylko termin porodu na lipiec wiec my ze jak chlopiec to Iwo a jak dziewczynka to Malgosia a ona ze jak to ze oni chca Iwo hehehe no to jak okazalo sie ze bedzie u nas chlopak to zaczelismy znow myslec nad imieniem i wybralismy Michal no i teraz mowie do przyjaciolki ze bedzie synek i Michal a ona sie smieje i mowie Wy to zawsze musicie jak my bo u nas jak bedzie dziewczynka to Michalina henhe

Takze Michalina super, moze zastanow sie jeszcze nad Marcelina :-)
 
Ja tez. Na mnie tak zawsze wołali (choć mam duugie włosy i daleko mi do chlopca)

Ola i oluś taka z nas para :)))
 
reklama
Do góry