reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona :)

Też myślałam nad drugim Kazimierz.. Ale trochę długie i trudne jak na UK i tylko dziecku problem narobie haha chyba dam na drugie Maciej tak samo jak pierwszemu synkowi po tatusiu.
 
reklama
Maciuś ach toz to śliczne imię :) imię mojego niedoszłego męża haha o dziecku mi sie strasznie podoba a moj nie bo beee :D haha no w sumie fakt kojarzyłoby sie ..
 
Moja kuzynka nazwała Henryk Wacław synka, Dzieci w przedszkolu prowadzonym przez siostry zakonne dokuczały mu i wołały: Henio pokaż wacusia.:-) Ale to już wina rodziców a nie dzieci, bo przedszkolak sam na to nie wpadł.
My dla chłopca mysleliśmy o Mikołaju a ostatnio M wspominał o Witku(Witoldzie) po ojcu M.
 
Love w stanach to nie ma żadnych ograniczeń wiec to samo :) Ostatnio czytałam artykuł ze pojawiały sie np Moon, Audi, Hershey (czekolady), Wolf (wilk haha) czy Sephora a dla chłopczyka nawet Hilton daja.. Pomijam juz North czy Summer :)
 
reklama
Do góry