reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

jaki macie pomysl?
mow mow! :-) ja jetsem zafascynowana Joshka :-) zreszta pamietasz,ze od poczatku cie o to imei pytalam :-)

lea po hebrajsku-zmecvona a po lacinie - lwica.

 
reklama
Pamiętam anney pamiętam. Joschka to też pochodzenia żydowskiego imie. A to nic innego jak Jozek, węc nawet nie wiedząc masz jakby Joschke w swoim domu też.

Dla dziewczynki mam pustke całkowitą w głowie.
Dla chłopca pomysłem jest Ludo, a zdrobnienie Ludek. ( to tylko pomysł )

Byłby Joschka i Ludo. A jak będzie dziewczynka to jestem w wielkiej d....
 
Jak to nie wiadomo do końca co człowiem ma i jaki świat mały :))

Pia, bardzo mi się podoba, warte rozważenia. Mój" przyszły niedoszły" ma śmieszne myślenie...imiona według niego powinny być dwusylabowe bo inne się źle wymawia....
 
Pupui hah dwusylabowe skąd ja to znam:-) ja też najchetniej dwusylabowe bym dala bo dla mnie tez takie najlepsze:-D ale już mamy Judyta dla niunki i się nie zmieni. No chyba że siurak wyrosnie to Antos będzie
 
Teraz my myślimy nad imieniem od początku myślałam o Oskarze, ale mąż chyba nie jest przekonany, ja też nie do końca bo ostatnio bardzo popularne to imię. Może coś innego nam przypadnie do gustu

Jeszcze się zastanawiamy nad imieniem Michael, jakoś mi się spodobało :) podoba mi się też Charlie
 
reklama
Do góry