reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

reklama
MrsF - nie będę orginalna, James Adam górą. Choć muszę Ci powiedzieć że Benjamin jakoś mnie nie odrzuca, przeciwnie, całkiem miłe imię moim zdaniem :)
Urszula Anna też pięknie, zastanawialiśmy się właśnie nad Ulką ale przegrała z Zosią.

Befatka
, Kaya kojarzy mi sie nieodparcie z pewną wokalistką, której muzykę lubię, choć ona ma na końcu "h" ;) Bardzo ładnie.

U nas Zofia bo nam pasuje ideologicznie :) Irena to po mojej babci i znaczy "pokój", Zofia to po babci męża i znaczy "mądrość". Tylko że Iren malutko, a Zośki na każdym kroku... Chyba że urodzimy córeczke w niedzielę, wtedy będzie Dominiką. A na drugie Cecylia, patronka spiewu, jak już kiedyś wspominałam.
Co do męskiego to obstaję za Jackiem, mąż ciągle usiłuje przewalczyć Antoniego ale sie nie daję. Już widzę nastolatka na imprezie, przedstawiającego się koleżance: cześć, Antek jestem. Jakoś mi to nie leży. Jacek brzmi jakos tak bardziej przyjaźnie.
 
Befatka Kaja (Kayah) bardzo ladnie i dosc orginalne:-)

Remeny mnie musze przyznac, ze tez Antek bardzo sie podobal i Julek ma tak na 3 (taka w rodzinie meza tradycja, ze daja 3 imiona):-) No ale u nas juz jeden antek w rodzinie jest i to dlatego. Zreszta Zosia tez jest (akurat urodzila sie 3 miesiace temu) ale tym razem sie nie dostosowujemy bo imie w glowach nosilismy juz ponad 3 lata (odkad wiedzialam, ze jestem w pierwszej ciazy:-))

MrsF mnie sie najbardziej William i Edward podobaja a potem chyba Benjamin. Jakos tak lubie powazne imiona ktore mozna fajnie zdrabniac:-) No i bardzo miedzynarodowe sa.
A dla dziewczynki bardzo ladne - teraz tylko czekac co zawita na ten swiat za jakis czas:-)
 
Dziekujemy e -ciociom mnie tez sie podoba:-D:-DJak sie pytalam dzidzi czy jej sie podoba to zapukala mi 2 razy w brzuszek wiec chyba jej tez sie podoba
 
Remeny - mi się też podoba imię Antek ale mojemu mężowi już nie i odpadło tak samo jak Zosia i jest Zuzia Moja siostra ma imię Irena i faktycznie nie spotkała rówieśniczki o tym samym imieniu a ma 22 lata ale imię fajne
 
Befatka1982 mi również bardzo podoba się Kaya - oryginalne i co najważniejsze jest u nas mało popularne ;-):tak:!!!
Remeny a ja się wyłamię, bo mi bardziej podoba się Jacek:-)!
 
Befatka, piękny podpis dla małej Kai...
My jeszcze się nie zdecydowaliśmy, co do imienia dziecka:-( a czas ucieka...

Remeny, mnie sie podoba imię Dominika i Jacek:tak:


 
reklama
Befatka, Kaya bardzo fajne imie no i tez wazne ze oryginalne i tu i tam. Well done! :tak::-)

Remeny, mi sie tez Dominika baaardzo podoba ;-):laugh2:


Co do naszego wyboru imienia dla chlopca to stwierdzilismy ze poczekamy i zdecydujemy jak juz hipcio wyskoczy i okaze sie czy wyglada bardziej na James'a czy William'a :-D
 
Do góry