reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

Hej dziewczyny
Ja będę miała chłopca więc szukam imon dla chłopca.
Mówię na maluszka Pawełek ale mąż nie chce Pawełka.
Podoba mi się Nataniel lub Natan ale też nie chcą.
Starszego syna mam Sergiusza.
 
reklama
apja oooo Sergiusz takie miłe wspomnienia i skojarzenia mam z tym imieniem, tak ma na imie mój najlepszy przyjeciel z którym sie przyjaźnie "od kołyski" a teraz niestety mieszkamy daleko od siebie, ale super chłopaki z tym imieniem, no ja znam jedno zdrobnienie Serek:)
 
Sergiusz to naprawdę fajne imię. Co Natanielów i Natanów, to nie przepadam zbytnio...

A Benio wołaliśmy na kumpla, który miał na imie Benjamin.
 
A my będziemy mieć Miłoszka :)) gdyby była to dziewczynka to Natalka :)) ale na córcie może przy kolejnej ciąży trafimy :))

Miłosz, pieknie, bardzo mi się podoba !

Mi się podoba Dorota Nadzieja (po mojej prababci ale ciężko będzie z M - chociaż jaka różnica z tym drugim imieniem a mi bardzo zależy). Jeśli chodzi o chłopca to myślałam że może Mariusz na drugie po jego tacie a na pierwsze ciągle problem, mi się bardzo Adam podobało ale odpadło, mu się jeszcze Marek podoba (z tym że tak ma mój brat).

Marki to fajne chłopaki, wiem coś o tym :) :)

A my po długich poszukiwaniach ustalilismy że będzie Maksymilian :-)
Jak zaczęliśmy myśleć nad imionami to okazało się że mamy zupełnie inny gust. Niby był już wybrany Nikodem ale jakoś mi się odwidziało, niby to ładne imię ale jakoś mi nie pasuje. Chciałam Adriana to znowu meżowi się nie podoba. No i tak w kółko, co mi sie podobało to jemu nie i na odwrót. No ale w końcu jakoś Maksymilian wpadł do głowy i na tym stanęło. Będzie Maks, Maksiu, można ładnie zdrabniać no i pasuje też do nazwiska :-)

Maksymilian, bardzo mi się podoba :)

Hej dziewczyny
Ja będę miała chłopca więc szukam imon dla chłopca.
Mówię na maluszka Pawełek ale mąż nie chce Pawełka.
Podoba mi się Nataniel lub Natan ale też nie chcą.
Starszego syna mam Sergiusza.

SErgiusz też ślicznie !

Uważam że dla chłopaka jest więcej ładnych imion! Zgodzicie sie ?
 
promyczek00- Miłosz - świetny wybór, ja tez tak chciałam ale mężul nie chce ;/;/
wybraliśmy Bartuś ( noramlnie Bartosz)
ellsi- a Marki to fajne chłopaki - mój męzuś ma tak na imie ;-)
 
ellsi ja tez myslalam czy nie dac po mojej babci imiona Nadzieja ale mysle ze nasza corcia miala by tylko problemy z tym imieniem tym bardziej w Niemczech a szkoda...
apja Natan brzmi bardzo fajnie u nas znajomi dali swojemu dziecku Jonathann i wolaja na niego zdrobniale Natan.
My mielismy dla chlopca wybrane imie Pascal i pewnie tak zostanie jak sie kiedys syn urodzi :-D
 
reklama
U mnie będzie chłopak, także jak już wcześniej pisałam zostaje Jan, a wołać będziemy na niego Janek (bardzo mi się podoba ta forma zdrobnienia). Janek to po moim dziadku. Problem mamy natomiast z drugim imieniem, albo Ksawery albo Ryszard. Ja miałam jeszcze inne propozycje, ale te dwa przeszły weryfikację męża;-)
 
Do góry