reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

promyczek00- Miłosz - świetny wybór, ja tez tak chciałam ale mężul nie chce ;/;/
wybraliśmy Bartuś ( noramlnie Bartosz)
ellsi- a Marki to fajne chłopaki - mój męzuś ma tak na imie ;-)

U nas tez będzie Bartuś.Na drugie bedzie MIchał tyle że nie do końca jesteśmy z mężem zgodni co do kolejności imion.
A Marki faktycznie bardzo fajni chłopcy.
 
reklama
A widzicie ja Marków nie lubię..dla mnie takie...hmmm...żeby kogoś nie urazic...nieudolni?? tzn. wszystkich których znam, to albo takie fajtłapy w pracy albo w życiu osobistym..jedna dziedzina super..druga tragedia..
Ale imię generalnie ładne..
 
Marek mi się dobrze kojarzy, moja pierwsza miłość ;-) z tych co znam to straszne rozrabiaki są i zawsze życie sobie trochę skomplikują.

Michał ma na imię mój brat,a Bartków dość duzo teraz. Mi sie bardziej Michał podoba chyba.
 
Ja patrzałam bardziej pod kątem- jakie imiona są juz w rodzinie, bo dosc dużo w rodzince dzieciaczków, i nie ma zadnego Bartusia, a Michałki są 3. Do rozwiązania jeszcze troche czasu wiec moze mi sie cos odmienic i jakies inne mi sie spodoba. Od zawsze mialam wybrane imie dla dziewczynki: Laura, no ale skoro na usg pokazał sie siusiak Laura poszla w zapomnienie;-)
 
Bartoszów teraz dużo, jakieś popularne na równi z Jakubami i Jasiami się zrobiło :) ale jak się podoba - to czemu nie...?
 
Mojemu małżonkowi spodobały się imiona Erwin i Edwin, ja to jeszcze nie mam swoich propozycji bo wiele imion odpada bo mi się nie podoba albo się źle kojarzą.
 
Z Erwinem chodziłam do szkoły, dość oryginalne imiona Twój mąż wymyślił :-)
My długo nie mogliśmy nic wymyslić, ale w końcu wpadło do głowy imię Maksymilian i widocznie tak miało być bo pasuje nam obojgu :-)
 
reklama
Do góry