reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
A my z M ostatnio rozmawialiśmy i śmiał się że on i tak pójdzie do USC więc wybierze co chce :-D
My chcemy jakieś muzyczne imię :-D Chociaż dla dziewczynki to chciałam Dorota po pisarce z mojego dzieciństwa (no i tyle fajnych zdrobnień), ale on skojarzył po Dodzie. I tak co nam się podoba to się jakoś dziwnie kojarzy. Adam bo on znał głupiego, Ryszard bo Rysiu z klanu i ja miałam głupiego sąsiada, Benio sam zaproponował ale to przecież Benedykt (mu się kojarzy z hitler jugen - tylko się mi tu nie obraźcie), Agnieszka nie bo się spierdzieliła, Justyna nie bo nigdy jej nie lubił, Angus nie da rady bo obce (chociaż ciekawe) i tak cały odrzucanie.
 
Mi się podoba Dorota Nadzieja (po mojej prababci ale ciężko będzie z M - chociaż jaka różnica z tym drugim imieniem a mi bardzo zależy). Jeśli chodzi o chłopca to myślałam że może Mariusz na drugie po jego tacie a na pierwsze ciągle problem, mi się bardzo Adam podobało ale odpadło, mu się jeszcze Marek podoba (z tym że tak ma mój brat).
 
A my po długich poszukiwaniach ustalilismy że będzie Maksymilian :-)
Jak zaczęliśmy myśleć nad imionami to okazało się że mamy zupełnie inny gust. Niby był już wybrany Nikodem ale jakoś mi się odwidziało, niby to ładne imię ale jakoś mi nie pasuje. Chciałam Adriana to znowu meżowi się nie podoba. No i tak w kółko, co mi sie podobało to jemu nie i na odwrót. No ale w końcu jakoś Maksymilian wpadł do głowy i na tym stanęło. Będzie Maks, Maksiu, można ładnie zdrabniać no i pasuje też do nazwiska :-)
 
u nas Maks odpada bo jak sie okazalo pies u bratowej to Maks i pies u mojego wujka - nówka 2 miesięczy szczeniak też Maks. Głupio tak dać dziecku teraz na imie Maks.
No i Mateusz nam sie zaczyna odwidywać. Tzn mi sie coraz mniej podoba a J też. Chyba zmienimy ku rozpaczy teściowej bo tylko to jej sie podobało z imion które braliśmy pod uwagę. Jakub to mój największy typ :)
 
Anisen no mi też to troszkę nie pasuje ale co zrobić jak to imię się nam tak bardzo podoba i jest jedynym co do którego jesteśmy w 100% zgodni...
 
reklama
Anisen no mi też to troszkę nie pasuje ale co zrobić jak to imię się nam tak bardzo podoba i jest jedynym co do którego jesteśmy w 100% zgodni...
jakby nikt z rodziny nie miał zwierza o tym imieniu to kto wie ;-)
A tak głupio bo nie będzie wiadomo kogo wołają - psa czy dziecko :-D

Ważne, że Wam sie podoba i jesteście zgodni. tylko to się liczy
 
Do góry