reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

asia ja ją poznałam na windsurfingu. Razem robiłyśmy instruktorkę. Nie pamiętam z którego była roku, ale takie blond kręcone włosy (jak dobrze pamiętam) niby miała wyjechać do niemiec.

Ostatnio poznałam kobietę która nazywa się Lizalota.
 
reklama
jejku,a u mnie będzie chyba Franio, nie podoba mi sie to imie ale juz się do niego jakoś przyzywaczaiłam i żadne inne nam nie pasuje, bo mój G. od początku do brzucha mówi Franek i teraz tak już wszyscy mówią, jak myslicie synus nie będzie na mnie póxniej zły za imię?
 
U nas jak będzie dziewczynka to Zosia Bożena a jak chłopiec to jeszcze do końca nie wiemy na razie stanęło na Piotruś Marek to drugie pewne tylko z pierwszym problem =) ale mamy jeszcze bardzo dużo czasu więc jeszcze coś wymyślimy =)
 
asia ja ją poznałam na windsurfingu. Razem robiłyśmy instruktorkę. Nie pamiętam z którego była roku, ale takie blond kręcone włosy (jak dobrze pamiętam) niby miała wyjechać do niemiec.

Ostatnio poznałam kobietę która nazywa się Lizalota.
No to pewnie ta sama. Dość specyficzna - oryginalna osoba. :) Na pierwszym roku z nami studiowała a potem się chyba przeniosła na dzienne. Instruktorke z Cabanem? Zdałaś ? :)

jejku,a u mnie będzie chyba Franio, nie podoba mi sie to imie ale juz się do niego jakoś przyzywaczaiłam i żadne inne nam nie pasuje, bo mój G. od początku do brzucha mówi Franek i teraz tak już wszyscy mówią, jak myslicie synus nie będzie na mnie póxniej zły za imię?
franek bardzo ładne imie. Ja tak chciałam dla chłopca.
 
Franek to bardzo fajne imię, retro, a jednocześnie trendy:-) Mój dziadek nazywał się Franek, jak byłam mała myślałam, że to zdrobnienie od Franisława, a nie od Franciszka:-D
Janek też ładne, z kolei drugi dziadek miał tak na imię:-D Nie biorę go jednak pod uwagę, bo przyjaciół synek jest Jasiek.
 
A widzicie, ja o Jasia toczyłam boje z moim P..bo on sobie ubzdurał, że jak bedzie syn to właśnie Jan po jego dziadku i moim ojcu..a ja za nic nie chciałam się zgodzić..nie pasuje mi to imię do mojego dziecka i już...na szczęscie rozwodu z tego powodu nie będzie, bo jest druga córcia:-)
 
reklama
asia zapewne ta sama osoba bo wątpię żeby u więcej osób tak się stało (ojciec taką gafę zrobił). Jak twoja nie jadła wieprzowiny to na pewno ta sama osoba. Instruktorkę z Cabanem zaliczyłam więc mogę uczyć pływać na windsurfie. Wprawdzie to instruktor rekreacji ale 99% to chciałoby wiedzieć jak zacząć. Niestety przez ostatnie 2 lata nie miałam możliwości popływać :zawstydzona/y: ale może w przyszłym roku coś wymyślę. Niedaleko siebie mam zalew rybnicki i wiem że tam pływają a nawet zawody urządzają więc tyle dobrze że chociaż nad morze nie muszę jechać. Oczywiście musiałabym sobie trochę przypomnieć. Ale ogólnie to super sprawa. A Caban to też niezapomniany - szczególnie jego śmiech. Chociaż muszę przyznać że trochę nas wymęczył. Na koniec to on już nic nie mówił tylko ja krzyczałam do studentów w Olejnicy (to samo co kiedyś on), aż się irytowałam jak można takie głupie błędy robić (a on z łódki się śmiał) :-D
 
Do góry