reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
ellsi
Ja bym wolała do końca się nie ujawniać. niestety jest pare osób które chyba za dużo czasu mają i uwielbiają mnie przesladować na forach. A imie mam takie że raczej mnie się nie pomyli z kimś innym. Ja przynajmniej nie znam żadnej osobby w moim wieku z moim imieniem. Jak bardzo chcesz to napisze ci na pw
 
asia to teraz nas wszystkie zaciekawiłaś:-)...a prześladowac z powodu imienia??
Ja miałam w szkole średniej koleżankę miałą na imię Daida, jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś innego o takim imieniu...
 
Moja jedna koleżanka miała na imię Maria-Luiza jako jedno imię. Jej mama chciała Maria i Luiza (na drugie) ale jej tata poszedł do US i się pomylił i zamiast przecinka wstawił - :-D Tak to jest jak facetów wysyła się do US. Mój M. to powiedział mi że ja to sobie mogę wybierać a on i tak pójdzie i się zastanowi co tam wpisze :wściekła/y:
 
asia to teraz nas wszystkie zaciekawiłaś:-)...a prześladowac z powodu imienia??
Ja miałam w szkole średniej koleżankę miałą na imię Daida, jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś innego o takim imieniu...

nie z powodu imienia :)
ale na podstawie imienia latwo mnie zidentyfikować :)

Moja jedna koleżanka miała na imię Maria-Luiza jako jedno imię. Jej mama chciała Maria i Luiza (na drugie) ale jej tata poszedł do US i się pomylił i zamiast przecinka wstawił - :-D Tak to jest jak facetów wysyła się do US. Mój M. to powiedział mi że ja to sobie mogę wybierać a on i tak pójdzie i się zastanowi co tam wpisze :wściekła/y:

Też miałam koleżanke co tak się nazywała. Może to ta sama jak z naszej wspólnej uczelni?


Ja miałam koleżanki Esterę i Iwetę
Ja tezmiałąm koleżankę esterę. Bardoz mi się to imie zreszta podoba.

a z dziwnymi imieniami to jest tak, ze bardzo dziwią jka się nikogo nie zna o takim imieniu, a jak już kogoś znamy i to fajna osoba to i imie nam sie bardziej podoba.
 
Ja miałam przyjemność poznać Kordiana :-)
Ojciec matematyk, matka polonistka ;-)


Asia a to żeś nas teraz tutaj zaciekawiłaś.. ;-)
 
asia - ależ wprowadziłaś tajemniczą atmosferę do tego wątku!!! też jestem straaaaasznie ciekawa!!

a też znam Esterę, Bibianę i Samante, ale to ostatnie jakoś wyjątkowo źle mi się kojarzy...
 
reklama
Do góry