reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
kurcze, mój mąż ostatnio sam wymyślił Adę, chyba po majówce, bo byliśmy z moimi Dupkami na działce, a jedna z moich przyjaciółek ma na imię Adriana i tak mu jakoś się spodobało nagle... ale u nas też ciągle dylemat między Dominiką, Milenka albo Mają, S i mała chcą Majkę, ale tak dużo teraz Majek że sama nie wiem... a jeszcze jak mi jakąś Adę dorzucił to tym gorzej... jakoś z Martyną łatwiej mi to przyszło!
 
Dziuba mi sie Maja podoba;-) corcia była jedyna w grupie w przedszkolu i teraz w szkole w klasie tez bedzie. I nas najwiecej jest Julii i Oliwek.
 
kurcze, mój mąż ostatnio sam wymyślił Adę, chyba po majówce, bo byliśmy z moimi Dupkami na działce, a jedna z moich przyjaciółek ma na imię Adriana i tak mu jakoś się spodobało nagle... ale u nas też ciągle dylemat między Dominiką, Milenka albo Mają, S i mała chcą Majkę, ale tak dużo teraz Majek że sama nie wiem... a jeszcze jak mi jakąś Adę dorzucił to tym gorzej... jakoś z Martyną łatwiej mi to przyszło!
Wy to chociaż macie kilka wariantów więc jest z czego wybierać.
U nas narazie stanęło na Wojtku. Nie jestem w 100% przekonana a innych pomysłów jakoś brak:dry:
 
Ja jestem za imieniem Julia
Bardzo wdzieczne imie dla dziewczynki .Moja Julka to dziewczynka bardzo wrazliwa bardzo uczuciowa a jednoczesnie z charakterem ;)Nie ma dnia by mi nie powiedziała "kocham Cie" ;)
 
Ja jestem za imieniem Julia
Bardzo wdzieczne imie dla dziewczynki .Moja Julka to dziewczynka bardzo wrazliwa bardzo uczuciowa a jednoczesnie z charakterem ;)Nie ma dnia by mi nie powiedziała "kocham Cie" ;)

Ja mam koleżankę która ma córeczkę Julkę i jest tak słodka że hej, i wierze Ci że właśnie tak jest jak piszesz :)
 
Na zdjęciu jest pod suwaczkiem ;)
Za to Kasia to dziewczynka bardzo charakterna i uparta i bardzo sie irytuje jak cos jej odrazu nie chce wyjśc,niecierpliwa.
 
A mnie ostatnio naszły wątpliwości co do wybranego imienia. Moi chłopcy marudzą, że ma być Mellisa - a mi się jedynie z herbatką to jakoś....
Chciałabym też, żeby imię miało odpowiednik polski, żeby tutaj było łatwo i w \Polsce.
Sophia to Zosia - ale niektórzy uważają, że Sophia dla malutkiej dziewczynki to za poważne imię...
Nie wiem - jeszcze poszukam i pomyślę

A tutaj fajna stronka z imionami z całego świata
dla dziewczynek
Girl Name, Girl Names, Baby Girls Name, Female Baby Name
dla chłopców
Boys Name, Baby Boy Names with Meaning, Name of Boys
 
reklama
Do góry