reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków :)

reklama
Ja miałam dla chłopca imię przygotowane, o dziewczynce jakoś nie myślałam, a teraz to mi się żadne żeńskie nie podoba...
To wielce prawdopodobne że będzie synek ;)
Ja tak miałam przy pierwszej ciązy imię dla córci wybrane a z synkiem wogóle nie mogłam sie zdecydowac i jakos tak instynktownie wiedziałam że bedzie córa ;)
Teraz dla synka szybciej imie byo wybrane niz dla córy i zobaczymy jak będzie ;)
 
Hmm to u mnie podobnie dla chłopca imię wybrane z łatwością, a dla dziewczynki jakoś pod górkę, a mam przeczucie że to będzie chłopiec, choć mój mąż się śmieje że na mojej intuicji nie można polegać, bo zawsze mówiłam że bedę czuła że zaszłam w ciążę a tu zoonk , szok !! nic !! wielkie zaskoczenie:-) więc może ma rację:-p
 
My tydzień temu dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć Synka. No i postanowiliśmy z luźnych gadek-szmatek wreszcie wybrać jakiś konkret. Stanęło ostatecznie na Filipie i od tygodnia już tak do naszego Maluszka mówimy :)).
 
Kochane - jak dowiedziałam się, że to będzie dziewczynka - rozmawiałam z Mamą i powiedziałam, że myślę o Zosi ( tutaj Sophia ). Mama jakoś tak przekazała wiadomość dalej i wszyscy w Polsce czekaja na Zosię. Po prostu wszyscy już przyjęli, zaakceptowali i przyzwyczaili się. Wczoraj rozmawiałam z całą Rodzinką przez skypa - i mówię, że zastanawiam się jeszcze, bo jakoś tak z biegiem czsu inne pomysły do głowy mi przyszły - a wszyscy - jak to ? Naszej Zosi chcesz imię zmieniać?
Śmiałam się, że jeszcze nic do końca nie wiadomo i może okazać się, że to chłopiec - i co wtedy -też będzie Zosia ???
 
My z mężem jeszcze nie znamy płci dzidzi, ale jakoś oboje przeczuwamy że to chłopiec:-) Jak by się sprawdziło to chyba będzie to Janek, po moim kochanym Dziadku. A jak dziewczynka to Emilia, wcześniej myślałam nad Amelią...ale możliwe, że się jeszcze nam odmieni.
 
U nas niezmiennie Leon albo Bruno. Narazie prowadzi Leon:-)

Na drugie będzie Janusz po moim tacie, bo to jego marzenie;-)
 
reklama
Ja z pierwszymi imionami nie mam problemu, jak pisałam Janek lub Emilka. Natomiast co do drugich, to kompletna pustka. Myślałam nad Julią, a co do chłopczyka to nie mam pojęcia. Ostatnio przeglądałam różne strony z imionami i natrafiłam na Bernarda...ale sama nie wiem. Mąż nie ma rzadnych pomysłów, jedynie odrzucał moje niektóre wcześniejsze propozycje;-)

U nas niezmiennie Leon albo Bruno. Narazie prowadzi Leon:-)

Na drugie będzie Janusz po moim tacie, bo to jego marzenie;-)

Leon!!! Zdecydowanie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry