reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

A u nas praktycznie odrazu wybralismy imie dla synka Filip (Filipek ) :) a dla dziewczynki wiedzielismy, że drugie imie bedzie po mojej siostrze ,która zmarła w lipcu 2009 i czuwa nad naszym maleństwem wiec na drugie Magdalena no i po ciezkich debatach doszlismy do wniosku ,ze córka będzie miała Maja a na drugie Magdalena :D
 
reklama
korba mój Daniel tez chce Filipa:) albo Bartka ,a ja chce Jasia wiec nie wiem co to bedzie, czy dojdziemy do porozumienia czy nie:D Jak bedzie dziewczynka przynajmniej nie bedzie problemu bo bedzie Ewa albo Maja i tu jestesmy zgodni:D A tak to bedzie wojna:D
 
My z mężem po wielu debatach też chyba doszliśmy do porozumienia :-) dla mężczyzny Cezary dla kobietki Małgorzata
 
Wiesz ja sie spotkalam z tym imieniem juz czesciej, ja mialam byc Andzelika ale tato zapomnial jak mnie rejestrowal i dal mi na imie Lilianna. A te historie z chrzcin w Twojej miejscowosci dzis ktos opisal w Onecie.
Onet.pl Blog
Dopiero dzisiaj doczytałam ;-) wyraźnie napisałam, że PRZECZYTAŁAM DZISIAJ TAKĄ HISTORIĘ nigdy nie pisałam, ze wydarzyła się w mojej miejscowości :-D:-D:-D
a co imion jeszcze podoba mi się dla dziewczynki Bianka :tak::tak::tak:
 
Ja marzę o dziewczynce - Milence, jeśli jednak będzie chłopczyk to będzie Miłoszek lub Hubercik:)
Mamusie Miłoszka i HUbercika, napiszcie , jakie oni maja charakterki:-) eheeh
 
Ja marzę o dziewczynce - Milence, jeśli jednak będzie chłopczyk to będzie Miłoszek lub Hubercik:)
Mamusie Miłoszka i HUbercika, napiszcie , jakie oni maja charakterki:-) eheeh

Ha ha mój syn ma na imię Miłosz Hubert :)
Jest kochany, przytuliński i bardzo mądry, z nauka nie ma problemów, szybko zaczął mówić. Tylko głośny jest - w sensie że głośno mówi :) No ale to pikuś :)
 
Ha ha mój syn ma na imię Miłosz Hubert :)
Jest kochany, przytuliński i bardzo mądry, z nauka nie ma problemów, szybko zaczął mówić. Tylko głośny jest - w sensie że głośno mówi :) No ale to pikuś :)
Dziękuje:) fakt śmiesznie wyszło:)
Czyli to co pisza, że Miłosze są bardzo skryte i mało mówne -tu obalamy?
Imiona bardzo mi się podobałją- a jak mówisz do synka - Miłoszek, miłek, ciekawi mnie ;-)
 
reklama
Dziękuje:) fakt śmiesznie wyszło:)
Czyli to co pisza, że Miłosze są bardzo skryte i mało mówne -tu obalamy?
Imiona bardzo mi się podobałją- a jak mówisz do synka - Miłoszek, miłek, ciekawi mnie ;-)

Miłoszek, Miłek, Miłonciu, Misiu oj jest tego :)
A skryty na pewno nie jest :) Zawsze wywali prosto z mostu i nigdy cię nie okłamie, dziwne bo dzieci lubią kłamać aby nie ponosić konsekwencji tego co niewłaściwie zrobiły ;)
 
Do góry