reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

reklama
Nie no, żeby dziecko nazwać Shrek lub Fiona to trochę chyba dziwnie... Niektórzy może za dużo się telewizji naoglądali, choć to prywatna sprawa :]
My wybraliśmy już imiona; dla dziewczynki Nadia, a dla chłopca Maksymilian. Imiona na szczęście wybrane były bez sprzeciwów :) Są tu jakieś mamy Maksiów bądź Nadii?
 
Ja tez juz mam pewne typy nasza corcia (o ile nie bedzie niespodzianki) :-D bedzie miala na imie
Sonia Paula
badz Paulina dla chlopca jeszcze nie mamy za bardzo opcj,i my znow myslimy o imionach ktore w polsce i niemczech podobnie sie pisze i wymawia i sa krotkie zreszta nasz synek to Lukas i nie mam z tym imieniem problemu w polsce zadnego :tak:jezeli bedzie jednak synek to moze Felix ?zobaczymy za jakis czas jakiej plci bedzie dzidzius i wtedy bedziemy sie bardziej intensywnie zastanawiac :-)
 
Toshi widzę, że różni nas jeden dzionek do porodu;)
Kiedy dowiedziałaś się, ze pod serdusziem nosisz dziewczynkę, mi lekarz powiedział, że może przy nast wizycie, 7kwietnia- 18 tydz. będzie wstanie się określić:)

Moje niunie to Milenka lub Miłoszek:-) zobaczymy co Noszę pod serduszkiem;)
 
A ja myślę o imieniu dla chłopca: Igor, albo Oskar, a dla dziewczynki: Ania, Maja lub Roksana. Ale pewnie lista się jeszcze powiększy o typy mojego męża :)
Bardzo ładne imionka, moje favourite :-) Oskar, Igor...może jeszcze Aleksander i Maksymilian(Max) . Dla dziewczynek odnajduję tyle pieknych imionek...dla chłopca własnie zaledwie kilka , ale nie ma zgodność w rodzinie :-) :-) :-) Zobaczymy co się wyklaruje.
 
Toshi widzę, że różni nas jeden dzionek do porodu;)
Kiedy dowiedziałaś się, ze pod serdusziem nosisz dziewczynkę, mi lekarz powiedział, że może przy nast wizycie, 7kwietnia- 18 tydz. będzie wstanie się określić:)

Moje niunie to Milenka lub Miłoszek:-) zobaczymy co Noszę pod serduszkiem;)


Lekarz mi powiedzial ze na 80 procent on widzi dziewczynke to bylo na wizycie w 13 tyg 2dni wiec to nie jest jeszcze takie pewne:-) ale mowil ze na kolejnych wizytach bedzie wiedzial bardziej dokladnie teraz na wizyte ide 31.03 wiec zobaczymy czy sie potwierdzi:tak:
 
reklama
Toshi, mój gin mówi dokladnie to samo. Na prenatalnych pani doktor wykonująca powiedziała, że z dużym prawdopodobieństwem może określić płeć na tatmtejszym sprzęcie i już różniących się narządach płciowych w 16 tygodniu. Zatem jeszcze kilka tygodni w miłym napięciu :-)
 
Do góry