reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Fasolinek :)

U nas jest problem z imieniem, bo mi sie podoba Jaś ale wszyscy w rodzinie kręcą nosem, a dla dziewczynki Ewa albo Maja:-D ale moze jeszcze cos nam sie odwidzi i beda inne imiona:)
 
reklama
a u nas jak będzie dziewuszka to Nicola i żadne inne już mam to imie od 3 lat wybrane hehhehe no a dla chłpaczka? jeju i tu tkwi problem mnie podoba sie Oskar,Mikołaj,Wiktor,Kubuś...a mojemu sie te imiona nie podobaja :( on chciałby takie co mnie się nie widzą heheh...więc jak same widzicie jeśli będzie chłopak to damy mu na imie po mamusi Beata ;-);-);-);-);-);-);-) ah ja to się mam z tym moim :-D:-D:-D:-D
 
U nas jest problem z imieniem, bo mi sie podoba Jaś ale wszyscy w rodzinie kręcą nosem
W rodzinie mojego męża rodzina też kręciła nosem na imię a najbardziej straciło na tym dziecko. Dziewczynka u urzędzie ma na imię Dominika Oliwia, dziadkowie wołają na nią Julia, rodzice Oliwia a wszyscy inni Dominika. I jak tu nie zwariować??
 
Oj u mnie teściowa wręcz zła była że synkowi Miłosz daliśmy bo co to za imię, żadne święte (bo ona dewota), że wymyśliliśmy sobie itp.
Ale jej akurat zdanie mam w D....! :cool:
 
Jakos pomału dochodzimy do porozumienia z małżem w kwestii imienia/imion dla naszej drugiej pociechy: Adrianna lub Adrian; nawet do tego stopnia, ze wczoraj tesciowa na pytanie o to czy mamy juz wybrane imię, zgodnie odpowiedzielismy "mamy ale nie powiemy" :cool: heheeh musiałybyscie zobaczyc jej mine:rofl2:
 
Wiecie co z tymi imionami to zwariowac mozna. Jeszcze troche czasu mamy, a moja tesciowa to co chwile jakies pomysly podaje, ale takie, ze glowa mala. A to przeciez tylko i wylacznie rodzicow sprawa, jakie imionko bedzie, no nie?
My mamy juz pare pomyslow, dla dziewczynki: ANASTAZJA albo JULIA, a dla chlopaka MAKSYMILIAN.
Zobaczymy??? :-)
 
ja raczdej kieruję się kwestią gustu i tak
dla chłopczyka będzie : Marcel bądź Kornel:tak:
a dla dziewczyneczki : Marcela lub Kornelia :tak:

a:no:

przpraszam ze sie wtrace, jestem w trakcie starania sie o nastepna dzidzie i tak z nudow raczej mysle juz nad imionami :tak: i pozwolilam tu zajrzec sobie tez...

guuusia piekne imiona wybralas :tak::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry