reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

Sabin, w ogóle nie przesadzasz, tylko przesadza pan teść. Ale mam dla Ciebie poradę ;-);-);-)
Wymyśl jakieś imię kompletnie od czapy, może jakaś Hermenegilda albo Petronela, niech teściu się poirytuje, za chwilę uzna, że Hania jest boskie :-D No i może ciut mu utrzes nochala :-p

Kalina Malina ale mnie rozbawiłaś moja teściowa ma na drugie Petronela co jest słodką tajemnicą w rodzinie męża:-)
 
reklama
Wprawdzie jeszcze nie znamy z mezem plci dzidzi ale jesli bedzie chlopiec to Dawid a dziewczynka Monika. Moze pospolite ale mnie sie bardzo podobaja :-)
 
O kurcze, nie mogę pozostawić tego bez komentarza. :-D Imię Monika to bardzo ładne imię i napewno nie pospolite!!!!!:-D
 
Monika tez mi sie bardzo podoba to imie :-) no z tym pospolite to moze faktycznie przesadzilam :-D w kazdym razie wole imiona bardziej tradycyjne niz jakies wymyslne jesli wiesz co mam na mysli :happy:
 
Sabina nie przejmuj się my też zostaliśmy skrytykowani przez teściową jak usłyszała, że będzie miał na imię Szymon i się zaczęło a dlaczego a z nikim tego nie skonsultowaliśmy ona myślała, że imię obgadamy wspólnie a tak w ogóle to od męża strony liczyli jakoś na dziewczynkę i pytali a jak by była córka jak by miała na imię to powiedziałam, że Majeczka to tak mnie wyśmiali powiedzieli dobrze, że to będzie jednak chłopczyk bo Maja to beznadzieja. A niech se gadają imiona są wybrane i ich nie zmienię zresztą przyzwyczaiłam się jak wołam bo brzuszka i kocham mojego Szymonka.
 
Nie wazne, co sie innym podoba lub nie, wazne natomiast, co nam sie podoba i tyle. My wybralismy imie, takie, ktore nam wydalo sie fajne, a nie takie, jakie by np. pasowalo moim rodzicom i tesciom:tak:
 
reklama
Do góry