reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

No wlasnie, gdzie go zrobic :confused:

Ostatnio zrobilam na karku i tak wyglada.
n633976840_1171823_1629.jpg

photo.php
 
reklama
Dziewczyny, a co myslicie o tatuazu z imieniem dziecka :confused::confused:
Oczywiscie na sobie a nie na dziecku :-D:-D

Dominika, ja sama planowałam tatuaż z inicjałem imienia Fryderyki i miałam nawet zaprojektowaną piękną literkę. Niech no się tylko Ksenia urodzi, to zrobię jakieś połączenie imion dziewczynek albo właśnie zgrabną kombinację inicjałów. Jak zobaczyłam Twój tatuaż, to spodobała mi się lokalizacja na karku, chociaż trochę ciężka do ukrycia - mam już 2 obrazki, ale w takich miejscach, których na co dzień nie widać :-D

Niestety robienie tatuaży cholernie wciąga, co? :tak::tak::tak:

A co do miejsca, to może w dolnej części pleców?
 
Niestety robienie tatuaży cholernie wciąga, co? :tak::tak::tak:

A co do miejsca, to może w dolnej części pleców?

Wciaga i to okropnie. Ja mam trzy. I co jakis zrobilam to juz myslalam o nastepnym. Teraz sie zastanawiam nad nadgarstkiem od wewnetrznej strony.

Dolna czesc plecow wyglada slicznie z tatuazem ale z moimi rozstepami bedzie ciezko tam cos naskrobac :-D:-D
 
Wciaga i to okropnie. Ja mam trzy. I co jakis zrobilam to juz myslalam o nastepnym. Teraz sie zastanawiam nad nadgarstkiem od wewnetrznej strony.

Dolna czesc plecow wyglada slicznie z tatuazem ale z moimi rozstepami bedzie ciezko tam cos naskrobac :-D:-D

to Ty juz zawodowiec jestes :-) strasznie fajne te literki. takie nietypowe, kojarza mi się z jakimś starożytnym pismem chyba :-) a ten tatuaż niżej to róża?

heidi86 to najwyżej będą dwa Dawidki , a już myślalam ze teraz to malo popularne imię. ja się jeszcze rozejrzę po imiennikach

macie może link do takiego ale gdzie bylo by też dużo mniej popularnych imion ?
 
Ostatnia edycja:
:-)
No ja mam nadzieję, że już się nie zmini nasza druga córeczka w synka :tak:
I nawet chyba mamy imię - Ksenia :-D Jeszcze w grę wchodzi kilka innych, najsilniejszy typ to Jaśmina. Jednak Ksenia najbardziej przypomina Benia... ;-)

Mam znajomych, których córeczka to Ksenia. Śliczna dziewczynka :-) Imie nietypowe i bardzo ładne:tak::-)

Dziewczyny, a co myslicie o tatuazu z imieniem dziecka :confused::confused:
Oczywiscie na sobie a nie na dziecku :-D:-D

Ja chciałam mieć tatuaz od zawsze, ale rodzice mi nie pozwalali zrobić :baffled:, za to chciaz zamontowałam sobie kolczyk w pępku :-) ( Ojciec ze mna 3 dni nie gadał i do tej pory wypomina choć juz dawno go nie mam ). Moj Ojciec stwierdził, że jedyny tatuaż jaki powinien mieć każdy człowiek to grupa krwi.
Chciałam sobie zrobić datę urodzenia i śmierci mojego Hubiego nad blizną po cesarce, ale mój M sie nie zgadza. Może i dobrze. W końcu nie jest mi to potrzebne, żeby pamietać o moim synku ...
Tatuaz z imieniem - super pomysł :tak::-)

No wlasnie, gdzie go zrobic :confused:

Ostatnio zrobilam na karku i tak wyglada.

Super ! :tak:
 
Ja pierwszy zrobilam jak skonczylam 18 lat i gdy pokazalam tacie to slinil palec i go tarl bo myslal, ze to naklejany. kazal mi sie klupnac w glowe. Jak sie pytalam mojej mamie co sodzi to powiedziala fajny ale wiesz, ze ja nie lubie takich rzeczy :-D:-D:-D Moj mezulek tez lubi tatuaze i tez ma z imieniem Mayeczki.
Co do kolczykow to mam w pepku (choc teraz juz wyciaglam) i w jezorze :-p

A to mezusia dzielo.
s633976840_1171825_2237.jpg
 
Pamiętam ten dylemat. Dobrze wiedziałam, ze wybór imienia dla nowonarodzonego dziecka to bardzo ważna decyzja. Na jego wybór zdecydowałam się dosyć późno, bo prawie przed rozwiązaniem. Na początku ciązy oczywiście miałam milion pomysłów, ale nie umiałam znaleźć optymalnego wyjścia. Mój mąż też nie potrafił podjąć decyzji i tak oboje zostaliśmy w martwym punkcie. Mimo całego stresu i podekscytowania związanego ze zbliżającymi się narodzinami wiedziałam, że będzie ono z moim dzieckiem przez całe życie, więc nie może być ani śmieszne ani za poważne.
Zanim dowiedziałam się jakiej płci będzie nasze dziecko miałam kilka opcji:
dziewczynka – Ania, Julia, Patrycja, Blanka.

chłopiec – Piotrek, Adam, Marcin, Maciek.
Okazało się, że będzie chłopiec – czułam to od początku ;).

Nie jestem zwolenniczką mody na ‘dziwne’ imiona jaka teraz panuje, dlatego po tym jak szukałam inspiracji dosłownie wszędzie: w starych kalendarzach, imiennikach, nie mówiąc już o powieściach trafiło na Jule i Marcina. Mój mąż był zachwycony! A na świecie pojawił się Marcin.
 
reklama
be_yu co masz na myśli pisząc "dziwne imiona":confused: Mnie zastanawia fakt, że niektórzy ludzie imiona, które nie są już tak popularne, jak dawniej uważają za dziwne. Przecież to, że wyszły trochę z mody wcale nie oznacza, że nadanie takiego imienia dziecku będzie dla malucha krzywdzące.

Kalinko a mnie bardziej podoba się Jaśmina, uważam, że jest cudne:rofl2: Natomiast Ksenia faktycznie jest niezłym rymem do Benia;-)
 
Do góry