reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

My wybraliśmy imię Bogusław. Chociaż mój co jakiś czas jeszcze się zastanawia jak dzieciaki będą na to reagować bo to mało popularne imię. Jak będzie dorosły to Panie Boguslawie jak dla mnie brzmi ładnie. A jako dzieciaczek Boguś. A jako nastolatek to Bogusław ma też zdrobnienie Sławek. Co o tym sądzicie tak szczerze.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Franek to super imię, mój R sie nie zgadza ale mi sie bardzo podoba :)
Kazik tez bardzo niestety w rodzinie jak usłyszeli to kazali mi sie w głowę popukać bo jak Kaziemierz ????? Julek tez nie bardzo wszystkim pasuje ale to nasze dziecko :) nam sie ma podobać a nie komuś. Klara tez nikomu nie pasowała :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Mnie się bardzo podobają tradycyjne polskie imiona. Nie wszystkie ale większość. I tez uważam, że bardziej krzywdzące jest nazwać dziecko Kevin, Brajan czy Dżesika (jeszcze tak pisane...).
Ale to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje ;)

Bogus fajne imię :) takie sympatyczne :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
O gustach sie nie dyskutuje dla każdego co innego jest dziwne i tylko MY decydujemy jak bedzie sie nazywać nasz maluch!
Agusia mi sie podobają imion dla chłopców takke jak: Adam, Krzysztof, Jakub, Michał, Marcin, Tomasz. Nie jestem za powrotem tradycyjnych polskich imion ani za Brajankami. Bogusław nie w moim typie, ale to jest tylko i wyłącznie Wasz wybór!
 
Kulka a macie jakieś typy?


Ewciiik typy pojawiły sie niedawno Mikołaj, Olek, Wojtek, Czarek ale jak mi sie podoba to juz mojemu m nie i tak na razie dyskutujemy i nic z tego nie wynika.
Wg mnie sa pewne etapy dla imienia które moze ciezko bedzie przejść ;) np babcia Antosia tez bardzo mi sie podoba nastolatka Toska tez bardziej chodzi mi tu o etap 30+. No ale to jest moje zdanie, ja nadając imię będę myślec o każdym etapie życia mojego dziecka tylko tyle chciałam powiedziec ;)
 
Aleksander i Wojciech mi sie bardzo podoba. Ja to rozumiem ja tez na to patrzę żeby imię pasowało na każdym etapie życia. Moja koleżanka ma syna Zbigniewa i nie ma on wesoło w szkole:/
 
Aleksander i Wojciech mi sie bardzo podoba. Ja to rozumiem ja tez na to patrzę żeby imię pasowało na każdym etapie życia. Moja koleżanka ma syna Zbigniewa i nie ma on wesoło w szkole:/
Wojciech ladnie ;) mam brata o tym imieniu i kolezanka ma syna 9 miesiecznego. Wojtas, Wojtus, Wojtaszek ;) roznie mozna mowic. A jak dorosly to po prostu Wojtek.

mi sie podobaja imiona: Antos, Wojciech, Jakub, Mikolaj - dla chlopca

Amelia, Antosia, Blanka - dla dziewczynki
ale jak juz powiedzialysmy - na temat gustow nie ma co dyskutowac ;)

jak mi mowili ze Amelia sie nie podoba to mowilam ze w takim razie bedzie Dzesika a jak mialby byc chlopiec to Seba albo wlasnie Brajan bo mnie wkurzali :p
 
reklama
Do góry