reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona, imiona...

Ja mam już w domu Janka (kiedy to dziecko zdążyło mi tak urosnąć, w maju skończył 10 lat) z poprzedniego małżeństwa. Chciałabym córeczkę - Hanka będzie, po babci.

Towarzysz życia chciałby syna, wszak jego pierwsze. Synio będzie Lutkiem. Tzn. Lucjanem ;-)
 
reklama
Jeśli będzie dziewczynka prawdopodobnie będzie Kornelia bardzo mi się podoba to imię i pasuję do pierwsz córci - Amelia i Kornelia :tak: Jedyne co słabo można skracać dla takiego maluszka bo tylko Kornelka, Kornelcia, mozna też Nelka- ale tak będzie miała na imię córa brata ;-) Mąż już zaakceptował . Ale może nam się jeszcze zmienić

A jak będzie syncio to mój mąż marzy , aby miał na imię Kamil. Podoba mi sie ale dla chłopca jest wiele innych fajnych imon które podobają mi się bardziej - więc zobaczymy
 
Mi się zawsze baaaaardzo podobało imię Kamil, ale niestety mój mąż mi je już dawno wybił z głowy :<

Mam do was pytanie - Czy imię Gaja wydaje wam się jakieś mocno ekscentryczne ? Bardzo mi się podoba, ale nie wiem jak mogą na nie reagować obce osoby, albo rodzina ;) Nie wiem co zrobię jak to będzie chłopiec, nie podoba mi się żadne chłopięce imię .... :<
 
Nazwisko jest raczej zwykłe, nie kojarzy się z niczym, nie rymuje się z tym imieniem, nic z tych rzeczy.. ; ) Powiedzmy że mniej więcej pasuje ;)
 
Gaja-cudnie. Matka Ziemia. Znam jedną malutką Gaję. Urocza, śliczna, uśmiechnięta dziewczynka. Same pozytywne skojarzenia.
 
Uwaga! Przełom w imieniu męskim, przeglądałam jakis bank imion i po wstępnej selekcji został Ignacy (Ignaś). Mąż też zaakceptował i do naszego nazwiska pasuje :)
 
reklama
u mnie tez imiona już wybrane :

jak będzie dziewczynka ro będzie - Nadia :)
jak będzie chłopczyk to będzie - Oskar :)
 
Do góry