reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

Adaś to śliczne imię, ale zdecydowanie zbyt normalne. :) Ja muszę mieć więcej możliwości wołania na synka niż "Adam", "Adaś". ;-) No nie zrobiło na nas jednak szału i poczułam ulgę, że jednak wybierzemy coś innego. :)

Ignaś to bardzo ładne imię, u nas nie jest ono w ogóle popularne. :-)

Sebastian też śliczne, braliśmy pod uwagę. :)
 
reklama
Ja cały czas myślałam że będzie chłopiec i wtedy na 100% byłby Ignacy, a że okazał się jednak dziewczynką to będzie Helenka:) Idealnie później braciszek Ignaś będzie pasował:)
 
u nas jednak nie Hania a Franio :)


póki co po oznajmieniu wśród rodziny że wybraliśmy takie imię nie usłyszeliśmy nawet jednej pozytywnej opini. albo ktoś mruczał, albo pytał dlaczego takie? i czemu takie? albo "tylko nie takie" część nie skomentowała wogóle...
trochę mi przykro ale cóż... :-(
Nam się podoba, nie mieliśmy wczesniej typu co do imienia dla chłopca, po wyjściu od lekarza po kilku godzinach i przejrzeniu listy imion padło na Franka, był też Witek ale Franio go pobił :tak:

Mamy Antka i Franek wg nas do niego pasuje.

Wasze imiona też śliczne, Gizmowa, Adaś fajny, powiem Ci ze ja nie znam nawet jednego małego Adasia :)
 
Ale się uparłyście. :-)
No nie będzie Adasia, bo nam nie odpowiada. :-)

Deszczyk ja musiałam słuchać takich tekstów w poprzedniej ciąży a i teraz stękają. ;-)
 
Gizmowa moja koleżanka ma Adasia i wołają jeszcze na niego Adaśko, też fajnie :-) ładne imię serio:tak:
Deszczyk mnie się Franek podoba, nic wymyślnego, prosto i fajnie, Franuś:-)

mnie sie jeszcze dla dziewczynki podoba Kornelia- u mnie w rodzinie jest już takie imie i bardzo mi się podoba, można zdrobnić Nela:-)
 
Ale Wam fajnie - wybieracie imiona a ja stoję w miejscu:-D Najgorsze, że dla dziewczynki na 90% wybrane.. Bo jesteśmy zgodni co do Lilki:tak: i mam nadzieje, że tak zostanie - bedzie fajnie Lenka i Lila;-):-) ale chłopiec to będzie bezimienny ja chce Miłosza a mój Adam uparł się na Leona.. Bo chce, żeby drugi też był na L.. Nie wiem, czemu tak mu zależy.. No i nie ma kompromisu:-D Ja mówie Miłosz a on Leoś:-D:-p

Gizmowa widze, ze zmiana imionka.. Ja gdybym nie miała męża Adama to tak bym synka nazwała.. Fajnie.. Jak jestem na niego zła to krzycze Adam a jak coś chce to ładnie Adasiu:-D:-D:-D Jeszcze na niego w szkole nauczyciele wolali Adaśko, Adamus itp;-) Ale w pełni Cie rozumiem.. Do imienia trzeba być na 100% przekonanym, bo to w koncu Twoje dziecko będzie je nosiło:tak:

Deszczyk Franek bardzo fajnie imię:tak::-)
 
reklama
baska moja znajoma ma starsza siostrę z dwójką córek, właśnie starsza dziewczynka ma na imię Lenka a młodsza Lilka:-) tak mi się skojarzyło:))) z tych dwóch imion dla chłopca bardziej podoba mi sie Miłosz:tak:
 
Do góry