reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

reklama
Ada się jednej imienniczki nabawiłam w rodzinie już- poznałam ją dopiero jak miała trzy latka:-D tata mi takie imię wymyślił, a w tamtych czasach gdzie je znalazł to ja nie wiem:-D się pytałam nie raz czemu tak, a mama na to- bo tata Cię rejestrował:-D razem tylko dla pierwszego wybierali, resztę tata wybierał sam :-D

Ja się ogólnie cieszę, że mamy stałe typy na imiona, ale zobaczymy jak to będzie jak się dzidzia urodzi, podobno jak się popatrzy na dzieciaczka po prostu się wie, że powinno mieć tak na imię :-D I mój na szczęście nie może sam iść zarejestrować, tylko musimy być razem, bo ślubu nie mamy, a z resztą mój głos jest w urzędzie decydujący :-D
 
A ja dalej nie mam pomysłu na imię dla dzidzi, chociaż po głowie chodzi mi Gaja dla dziewczynki, a chłopiec miałby na imie Wojtek ale siostra tak mi żółwia nazwała :dry:, z pierwsza niunią też był problem, M co prawda jakieś wynalazł ale nie chciał mi zdradzić i powiedział że jak się urodzi to mi powie :-p a ja znalazłam imię dla niej jak już skurcze miałam i czekałam na M żeby do szpitala mnie zawiózł, wygrała moja propozycja czyli Kamila, ale M też musiał swoje trzy grosze dołożyć i jest Kamila Izabela:-)
 
A ja dalej nie mam pomysłu na imię dla dzidzi, chociaż po głowie chodzi mi Gaja dla dziewczynki, a chłopiec miałby na imie Wojtek ale siostra tak mi żółwia nazwała :dry:

Sorry ale sie usmialam z tego! :-):-):-) Piekne imie Wojtek, ale zupelnie Cie rozumiem - tez bym nie chciala zeby moje dziecko mialo imie po zolwiu!

Helenka - sliczne!

My nadal nie wiemy co mamy, mojemu sie podoba imie Allessandro, i mi tez, ale mi sie podoba tylko w tej wersji, bo juz Alex lub Olek nie. Gdyby byl chlopczyk to w tym momencie podoba mi sie Francesco, a dziewczynka prawdopodobnie Noemi, ale mamy tez Stella lub Maya. Ale powiem Wam, ze tak do konca to zadne z tych imion nie przemawia do mnie jeszcze tak w stu procentach.
 
A moje serduszko prawdopodobnie będzie miało na imię Mikołaj :) Mąż co prawda jeszcze się zastanawia ale jestem pełna nadziei że się zgodzi, bo do każdej innej mojej propozycji od razu słyszałam "nie" :D więc jest nadzieja, że znalazło się coś co podoba się i mnie i jemu :)
 
reklama
Do góry