reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Cześć dziewczynki:)
Ja jestem na połowie ciąży a imiona już mamy wybrane jak się staraliśmy. Mieliśmy mały problem z imieniem dla chłopca, bo Kubuś nie podobał się mojemu Dawidowi, ale został przegłosowany. I tak dziewczynka będzie miała na imię Nikola a chłopiec Kubuś:)
 
Cześć dziewczynki ! :)
Czytam wasze posty z nadzieją, że trafię na jakieś imię, które spodoba się mi i mężowi :)
Ja na początku ciąży bardzo chciałam imię dla dziewczynki Paulina. Potem zeszło na Lenka, Magda i w końcu Amelia :) Z mężem spieram się, że będzie dziewczynka, ale on uważa, że chłopak.
Jemu moje imiona nie podobają się dla chłopca Olaf albo Mikołaj.
On woli pospolite i ogólnie powszechne- Bartek lub Tomek.
Ale do stycznia jeszcze się duużo imion wybierze :)

 
A mi się sniło, że małżonek poszedł naszego synka (!!!!!) zameldować i dał mu imię Jakub. A chcemy Tymka. I raczej nie ma opcji, żebyśmy zmienili zdanie :)
 
Haha - ale sen :-)

Mój mąż mnie przy pierwszym synku straszył ciągle, że zarejestruje małego 'Telesfor' (wypatrzył gdzieś w kalendarzu że takie coś dziwacznego istnieje), ja to oczywiście za żarty brałam, ale on z taką powagą mi po powrocie oznajmił, że mamy Telesfora, że rzuciłam się na odpis aktu urodzenia jak poparzona - na szczęście było Przemek ;-) Ale co się strachu najadłam to moje ;-)
 
reklama
Widzę, że Hań będzie sporo. U mnie jak córeczka to na stówkę Hania :-) z synkiem mamy problemy... nie jesteśmy przekonani, choć mamy typy :
1. Tadzik znaczy się Tadeusz, 2. Janek no i jeszcze Jędrzej, no a reszta albo podoba się tylko mnie albo mojejmu mężowi, kompromisu nie ma :-)
 
Do góry