reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

moja w Warce, czyli nie jesteśmy rodziną... chociaż mój dziadek pochodził ze Śląska, dokładniej z Wojkowic
 
reklama
Ja się w drodze niezadowalającego żadnej ze stron kompromisu zgodziłam na Tymoteusza (mąż życzy sobie Tymona (fuj), a ja chciałam Dominika). A córkę nazwę Dominiką. O.
 
u nas juz trochę się "udeptało" imię Zuzia dla dziewczynki. Mi sie podoba, moj tata załapal i wciaz mowi o wnusi Zuzia, wczesniej byla Julcia ale stwiedzilam ze choc piekne to zbyt oklepane :p moj M. sie nie wypowiada, choc przyznal ze Julcia mu sie podoba :p co do Zuzi nie byl na nie. Ogólnie M. nie chce typowac imion, ani powiedziec jakie imiona w ogole mu sie podobaja, dopoki nie poznamy płci... :p Mi dla chłopczyka podoba się Jasiu :) ale jak sobie pomysle ze beda go wolac Janek :| to mnie trzęsie :p także licze ze moze Męzus jak juz bedzie wiadomo bedzie mial jakis fajny pomysl :) obysmy tlyko doszli do porozumienia :p
 
reklama
ja już się pogubiłam w tymi imionami. może tak jak mąż poczekam aż będzie wiadomo jakie imię wybierać. chociaż jak go wczoraj przycisnęłam trochę to rzucił imie Natan.. ale to pewnie żebym już przestała jęczeć:D
 
Do góry