reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Mojemu to się nic nie podobało ani w pierwszej ciąży ani teraz więc u nas jest tak że on daje nazwisko a ja imię [emoji6][emoji3] po porodzie imię już mu pasuje jak najbardziej [emoji28]
 
reklama
Ja mówiłam mojemu żeby się zastanowił i też nie ma pojęcia [emoji16] z imieniem dla dziewczynki problemu bym nie miała co do chłopczyka nie mam pojęcia będę tu śledzić i zerkać moze mi się cos rzuci w oczy [emoji23]
Mój M. też nie podejmuje tematu. Choć w poprzedniej ciąży ostatecznie to on wymyślił imię. Teraz sama chcę to zrobić, oczywiście ostatecznie akceptacja bedzie wspólna. Nikomu jednak innemu nic nie mówię bo tylko mnie irytują, dowiedzą się po rejestracji imienia w urzędzie:)
 
Mojemu to się nic nie podobało ani w pierwszej ciąży ani teraz więc u nas jest tak że on daje nazwisko a ja imię [emoji6][emoji3] po porodzie imię już mu pasuje jak najbardziej [emoji28]
To tak samo jak z rodziną. Jak powiesz imię dziecka przed porodem, to każdy daje do zrozumienia że może jednak jakoś inaczej. A już po porodzie to wszystkim pasuje. [emoji3]
Przy synku imię wymyśliliśmy jakoś w połowie ciąży jak poznaliśmy płeć i takie zostało. I jak ktoś pytał to mówiliśmy jakie imię nadamy Małemu. Ale teraz choć imię wybrane to postanowiliśmy rodzinie nic nie mówić. Jak ktoś pyta to mówimy że jeszcze nie wiemy.
Nie wiem jak długo to będzie działać i zamykać temat, ale oby do porodu. [emoji16]
 
Mojemu to się nic nie podobało ani w pierwszej ciąży ani teraz więc u nas jest tak że on daje nazwisko a ja imię [emoji6][emoji3] po porodzie imię już mu pasuje jak najbardziej [emoji28]

Kurczę, podoba mi sie ta argumentacja :D
u mnie P wybierał właśnie za pierwszym razem - mamy Oleńkę, a teraz na każde które mi sie podoba kręci nosem. A tez szukamy dla chłopca przypomnę. Dziewczynka by była Basia, jednogłośnie ;-)
 
U nas A wymyśla imię ja akceptuje i wszyscy szczęśliwi :) i takim sposobem pierwszy jest Joschka drugi Olek i teraz będzie Basia. Tak tez są wpisani w akcie urodzenia. :)
 
U nas już wszędzie przedstawiamy małego jako Tymka - Tymoteusza. Nie zastanawiam się co tam sobie myśli rodzina, jakbym tylko dała możliwość to propozycji byłoby wiele a tak nie ma już tematu :-)
 
U nas będzie Stanisław :). Wybrały w sumie nasze dzieci, a nam się spodobało :).
W poprzednich ciążach mieliśmy imiona wybrane grubo wcześniej, więc w ogóle nie było takich rozważań.
 
reklama
Do góry