reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

U nas chyba stanelo na Mikolaju ;) moj juz nawet zaczal do brzuszka mowic po imieniu. Bardzo podoba mi sie to imie i wiem ze szkoci nie wymowia go, ale jest z angielskiego Nicholas wiec tak moga wolac :)
 
reklama
Megami91 mi sie tez Mikołaj bardzo podoba ale wlasnie mam ten sam problem ze Grecy tego nie wymowia, beda mowic Nikolas a dla nas to juz całkiem inne imie i jak tu syn jako dorosly czlowiek bedzie mieszkal to imie Mikolaj będzie mial tylko w dowodzie...

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas nie wiadomo jeszcze gdzie bedziemy mieszkac. Ogolnie w UK jest bardzo slaby tok nauczania. Takie dziecko co zacznie nauke wlasnie w uk jak przeniesie sie do polski bedzie mialo ogromne problemy. Dlatego nie wiem ile tu bedziemy. Czy zostaniemy na stale czy nie. Moja kolezanka nazwala corke Lupita niby proste do wymowienia przez szkotow a i tak wolaja na nia Lupija
 
Podoba mi sie ale nie wiem czy bym tak dziecko nazwala. Czytalam kiedys serie ksiazek Dary Aniola i tam byl wlasnie czarownik Magnus Bane ;)
 
Kurczę trudno ocenić zagraniczne imię :) brzmi ładnie, zależy jak to u Was z jego popularnością, bo w PL będzie egzotyczne :)
 
A my musimy wymyślić na wszelki wypadek imię dla chłopca. No i żeby dobrze komponowało się z nazwiskiem to musi spełniać kilka konkretnych kryteriów hehe: Nie może się zaczynać na K, nie może się kończyć na P, B a skrócona forma na EK (np Maciek, Jarek) i jeszcze najlepiej żeby bylo co najmniej 3-sylabowe :p to macie dziewczyny łamigłówkę:D
 
reklama
A my musimy wymyślić na wszelki wypadek imię dla chłopca. No i żeby dobrze komponowało się z nazwiskiem to musi spełniać kilka konkretnych kryteriów hehe: Nie może się zaczynać na K, nie może się kończyć na P, B a skrócona forma na EK (np Maciek, Jarek) i jeszcze najlepiej żeby bylo co najmniej 3-sylabowe[emoji14]to macie dziewczyny łamigłówkę:D
:o :o a skąd takie wymagania? ?? [emoji1]

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry