reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

Fazerka Jak byłam październikowa Mama 2012 to bardzo duzo tych Maksiow i Aleksow było i Lenek Tesco dzis bardzo wiele jest,w Pl.nie wiem,bo ja w Niemczech mieszkam od 11 lat,ale na naszym forum było baaardzo duzo;)...za to z imieniem Kian spotkałam sie do dzis po 3 i 1/2roku tylko 2 razy w naszym milionowym mieście.Do dzis wzbudza zainteresowanie i oznacza z perskiego Książę,a Luana w hawajskim uznacza szczęśliwa i podoba nam sie bardzo :)wiec zostaje:)a kto wie gdzie nasze Dzieciaczki będą czy wyładują dlatego my staramy sie dawać imiona ponadczasowe i internacjonalne;)mój maz jest Lukas a ja Anna wiec i dzieciaki trochę po nas bo Kian wywodzi sie z koncówki LuKI od zdrobnienia Lukas a AN od ANny;)a Luana bedzie od LUkasa i ANA od Anny ;)moze głupie dla innych a dla nas sensowne i trochę wesołe;)
 
reklama
My nadal niezdecydowani :( Niby zrobiliśmy jakieś postępy i mamy jakąś tam liste, ale ostatecznej decyzji nie ma i synek dalej bezimienny.
Dziś przejrzeliśmy listę polskich imion i po odrzuceniu wszytkich trudnych do wymówienia niewiele co zostało do wyboru i w sumie na naszej liście polskich imion nie ma :(
Ciężko będzie... :p
 
U nas chyba zostanie Anna Magdalena- z tym drugim imieniem ja wymyslilam, po mamusi bedzie miala. Syn nie ma drugiego, ale maz tez nie, a ja mam Magdalena Anna a cora bedzie miec odwrotnie hihi czy juz przesadzam?
 
reklama
Do góry