reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
Jako Maja pozwolę sobie zauwazyć że imię to w celowniku piszę się: Mai ;-)
Z góry przepraszam jesli uraziłam, ale zauważyłam że dośc sporo osób odmienia to imię błędnie i jestem po prostu wyczulona:sorry2:
Swoją droga imię bardzo ładne wybraliście :-D:-D:-D

chcialam napisac Mai ale nie bylam do konca przekonana :D
 
Witam! od kiedy wiem że w brzuszku jest fasolka to miałam nadzieję że bedzie to Daria jednak już wiemy że pojawi się kolejny mężczyzna i wybraliśmy ALEKSY ;)
Choć część rodziny jest przeciwko to jednak to nasz synek i Aluś strasznie nam się podoba... Z pierwszym synkiem też było burzliwie ( Julian) ale teraz wiem że wszystkim się spodobało i najważniejsze że syn jest zadowolony :) mam nadzieję że Alek też będzie.. zatem będę jedyną księżniczką w domu ( nawet pies to samiec ;) pozdrawiam Ania
 
A ja mam problem:-( Na nic z mężem nie możemy wybrać imienia dla dziewczynki:no::confused: Mamy w głowie tą Kalinkę,ale jakoś nie jestem przekonana tak na 10000000000000% Dla chłopca mamy "pewniaka" i już się nie zmieni.Chciałabym mieć też już dla dziewczynki...
 
A ja mam problem:-( Na nic z mężem nie możemy wybrać imienia dla dziewczynki:no::confused: Mamy w głowie tą Kalinkę,ale jakoś nie jestem przekonana tak na 10000000000000% Dla chłopca mamy "pewniaka" i już się nie zmieni.Chciałabym mieć też już dla dziewczynki...
Kalinka fajna - mi się bardzo podoba :-)
 
U nas prawdopodobnie będzie Nadia, niektórym się nie podoba ale jak tylko wymyślilismy to imię to nie chcemy zadnego innego.
 
Nadia - super imie :tak: jako mała dziewczynka uwielbiałam je :-D moja ulubiona lalka nawet się tak nazywała :-) ale sentyment do imienia pozostał :happy2: mimo to ja bym dziecku go nie dała i tak, bo za cholerę do nazwiska by nie pasowało :-D ale ogólnie imię fantastyczne :-)
 
reklama
Do góry