reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

Nie mam nic przeciwko imieniu Amelia ale nie mniej jednak nie chciałabym aby moja córka miała na imię jak nazwa choroby. /Amelia-wada wrodzona polegająca na całkowitym braku kończyny lub kończyn. / U nas nie mamy nadal wybranego typu -przyjdzie na to czas :)
 
reklama
Nie mam nic przeciwko imieniu Amelia ale nie mniej jednak nie chciałabym aby moja córka miała na imię jak nazwa choroby. /Amelia-wada wrodzona polegająca na całkowitym braku kończyny lub kończyn. / U nas nie mamy nadal wybranego typu -przyjdzie na to czas :)

Podobało mi się to imię ale po tym co przeczytałam już nie mogłabym tak nazwać córki.
Powiem szczerze że wolałbym nie wiedzieć, że Amelia to nazwa choroby.
 
U nas dla chłopca miało być Karol Krzysztof bądź Krzysztof Karol ewentualnie Paweł :-) a po pierwszym dziś dniu ze świadomością że będzie dziewczynka to wymyśliliśmy Aurelia Ewa bądź Ewa Aurelia :-) Pewnie do czerwca kilka razy to się zmieni. Pomyśleć że Aurelia było początkowo żartem, ale jakoś coraz bardziej nam się podoba.
 
Ostatnia edycja:
U nas dla chłopca miało być Karol Krzysztof bądź Krzysztof Karol ewentualnie Paweł :-) a po pierwszym dziś dniu ze świadomością że będzie dziewczynka to wymyśliliśmy Aurelia Ewa bądź Ewa Aurelia :-) Pewnie do czerwca kilka razy to się zmieni. Pomyśleć że Aurelia było początkowo żartem, ale jakoś coraz bardziej nam się podoba.
mi osobiście Krzyś bardzo się podoba i zastanawiałabym się nad tym imieniem gdyby nie to że mam brata i szwagra o tym imieniu:-) w każdym razie fajne chłopaki z nich są
 
Ostatnia edycja:
My z mężem po długich pertraktacjach zdecydowaliśmy że nasza córeczka będzie miała na imię Milenka:-)
 
U nas w wyborze imienia dla córy, też już zrobiliśmy postęp bowiem z 50 imion zostało nam tylko 16 spośród których wybierzemy :-) Nie zdziwię się jeśli zostanie Ewa Aurelia no lub Aurelia Ewa :-)
 
A u nas mimo ,że czasu jeszcze trochę to staneło na Filipku i Maji Magdalenie :)
Jako Maja pozwolę sobie zauwazyć że imię to w celowniku piszę się: Mai ;-)
Z góry przepraszam jesli uraziłam, ale zauważyłam że dośc sporo osób odmienia to imię błędnie i jestem po prostu wyczulona:sorry2:
Swoją droga imię bardzo ładne wybraliście :-D:-D:-D
 
reklama
Jako Maja pozwolę sobie zauwazyć że imię to w celowniku piszę się: Mai ;-)
Z góry przepraszam jesli uraziłam, ale zauważyłam że dośc sporo osób odmienia to imię błędnie i jestem po prostu wyczulona:sorry2:
Swoją droga imię bardzo ładne wybraliście :-D:-D:-D

a wiesz dzisiaj własnie szukałam tego, jak się odmienia, bo nie byłam pewna i znalazłam tak jak mówisz Mai:tak:
 
Do góry