reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

Z tego co zauważyłam raczej żadna nie chce dać jakiegoś szczególnie wyszukanego imienia :-D raczej takie zwyczajne same :-) no chociaż przyznam, że któraś o imieniu Jagna wspominała co mnie urzekło, bo jest śliczne i w sumie słyszałam tylko o Jagnie Marczułajtis, więc jak sądzę jest rzadkim imieniem i mało standardowym :happy2:

ja mam koleżankę Jagienkę, z którą siedziałam w podstawówce w jednej ławce takze imię dla mnie znane i bardzo mi się podoba - tylko u mojego M by chyba nie przeszło:sorry2:
 
reklama
Wypisałam na karteczce parę imion ale mąż kręci na nie nosem więc nadal nic nie ustalone :confused:
A imiona to :
Michał, Mikołaj, Filip, Maciej,Dorian, Kasjan
Jak wam się podobają ?
 
Wypisałam na karteczce parę imion ale mąż kręci na nie nosem więc nadal nic nie ustalone :confused:
A imiona to :
Michał, Mikołaj, Filip, Maciej,Dorian, Kasjan
Jak wam się podobają ?
Maciej tak :) Dorian i Kasjan to za bardzo wymyślne jak dla mnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
A u nas bedzie najprawdopodobniej Filip. Bylo wiele prozpozycji,szczegolnie ze strony mojego meza,ale mi podoba sie tylko kilka meskich imion,a z reszta to troche inczej wybrac imie dla SWEGO DZIECKA. Wydawalo mi sie,ze jest duzo ladnych,ale nie wszystkie sa dla mego synka ;-)Jak go zobaczymy,podejmiemy osteczna decyzje,narazie jest Filipem, dla moglby byc jeszcze Marcelem. Co myslicie? Choc o gustach sie nie dyskutuje... :blink:
 
a u nas jeżeli tylko dzidzia nadal będzie syneczkiem to napewno na drugie będzie mieć Adam, tak jak mój małż i mój tata, natomiast pierwsze dalej jest wielka zagadką
 
Wypisałam na karteczce parę imion ale mąż kręci na nie nosem więc nadal nic nie ustalone :confused:
A imiona to :
Michał, Mikołaj, Filip, Maciej,Dorian, Kasjan
Jak wam się podobają ?
Mi sie bardzo Dorian podoba, a Filipow znam kilku i sa swietnymi wesolymi kumplami :-)

U nas szybko poszlo z wyborem imienia dla chlopca ale kiedy okazalo sie ze bedzie jednak coreczka idzie juz troche gorzej... Postanowilismy miec conajmniej dwie opcje bo cos mi sie wydaje ze trzeba jednak zawsze dziecku w twarz spojrzec by zobaczyc czy imie pasuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry