reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

A ja zastanawiam się jak u nas z chrztem będzie. Rozmawiałam z księdzem jak chodził po kolędzie u mojej mamy. Księżulek powiedział że skoro nie mamy kościelnego ślubu to nie będzie ciekawie - cóż zobaczy się. Pieniądze wiele zdziałają.
my też nie mamy ślubu kościelnego, co więcej cywilny będzie dopiero w październiku, wiec nasze dziecko urodzi sie jeszcze w tzw. związku na kocia łapę, ciekawe czy u nas będzie problem z chrztem, ale ja wychodzę z założenia, że jak nie u jednego księdza to u innego, którys na pewno okaże się bardziej tolerancyjny..;-)
 
reklama
wiecie co no ja wciaz tak myslalam o tym imieniu Marin,i nie moglam za zadne chiny jakos tak poczuc tego imienia,jakies takie dla mnie obce,dziwne,poprostui nie czuje tego imienia,noi dzis z mezem mielismy dyskusje ze sie nie zgadzam na to imie,i napisalam na kartce mu swoje proppozycje i wybralismy imie Damian:-) bardzo mi sie podoba,czuje te imie:-)tak sie zastanawiam ile razy jeszcze zmienimy zdanie:-) z krystiankiem poszlo szybko bo juz od 20 tyg mielismy wybrane imie:-)
 
wiecie co no ja wciaz tak myslalam o tym imieniu Marin,i nie moglam za zadne chiny jakos tak poczuc tego imienia,jakies takie dla mnie obce,dziwne,poprostui nie czuje tego imienia,noi dzis z mezem mielismy dyskusje ze sie nie zgadzam na to imie,i napisalam na kartce mu swoje proppozycje i wybralismy imie Damian:-) bardzo mi sie podoba,czuje te imie:-)tak sie zastanawiam ile razy jeszcze zmienimy zdanie:-) z krystiankiem poszlo szybko bo juz od 20 tyg mielismy wybrane imie:-)

Mnie Damian bardzo się podoba, może dlatego że nosi je mój mąż:-) Nasz synek będzie tak miał na drugie:-)
 
wiecie co no ja wciaz tak myslalam o tym imieniu Marin,i nie moglam za zadne chiny jakos tak poczuc tego imienia,jakies takie dla mnie obce,dziwne,poprostui nie czuje tego imienia,noi dzis z mezem mielismy dyskusje ze sie nie zgadzam na to imie,i napisalam na kartce mu swoje proppozycje i wybralismy imie Damian:-) bardzo mi sie podoba,czuje te imie:-)tak sie zastanawiam ile razy jeszcze zmienimy zdanie:-) z krystiankiem poszlo szybko bo juz od 20 tyg mielismy wybrane imie:-)

Komi, Damian to bardzo ładne imie:-)

Mnie jeszcze podoba się Dawid lub Dominik, Kamil tez jest ładne:tak:
 
komi mnie się kiedyś podoało imię Damian, ale siostra męża tak dała na imię swojemu dziecku i już mi się tak nie podoba:-p
iwi Twoje typy też mi się podobają, ale:
Dawid- mój mały sąsiad
Dominik- mój były szef, który mnie zwolnił:baffled:
Kamil- mój kuzyn, który zginął tragicznie
 
u nas od początku Dorian i tak zostaje... czyli będą dwa majówkowe Doriany ;)
A co do Waszych typów ... Dawid bardzo mi sie podoba ale kojarzy z nieciekawym człowiekiem ;) Za to Kamil, bardzo pozytywnie...
 
Komi mnie też podoba się imię Damian...raczej nie mam zadnego znajomego o tym imieniu czyli imię mało popularne;)
A nie myślałaś żeby dać na imię Kryspin podobnie do Krystianka:))
 
A nam sie ostatnio Alex zaczal podobac i teraz juz nie wiemy, czy na pierwsze Eryk, a na drugie Alex, czy odwrotnie.
 
Komi mnie też podoba się imię Damian...raczej nie mam zadnego znajomego o tym imieniu czyli imię mało popularne;)
A nie myślałaś żeby dać na imię Kryspin podobnie do Krystianka:))
wlasnie nie chcemy aby imiona bly podobne np mial byc Kamilek ale wlasnie jest krystianek i znowu imie na K,Dawidek tez fajne ma tak na imie moj rodzony brat:-) a Damianek jakos tak mnie ujmuje,jest sliczne dla mnie i juz nie zamienie go:-) ciesze sie ze nie bedzie Marcinka:tak::tak:
 
reklama
witam...
mój mąż bardzo chciał mieć Kryspinka albo Filipka ale będzie dziewczynka:) i będzie Matylda. :tak:
Imię dla dziewczynki wybrałam ja a chłopak może......będzie drugi hheheh jak będzie;)
 
Do góry