reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

U nas będzie Rysiu:) Komukolwiek z rodziny mówimy to jakiś dziwny wyraz mają. Moja mam powiedziała mi wprost,że jej sie nie podoba ;/ Co do teściów to nie wiem...ale siostra mojego chłopaka odważyła się wyjść z tekstem, że "robimy krzywdę dziecku". Pytałam się jej o uzasadnienie swojej odpowiedzi, ale nic nie usłyszałam, za to od innych dużo na temat Ryśka Lubicza słyszę ;/Mieszkam na Śląsku to Rysiek kojarzy mi się z wokalistą Dzemu, z Ryśkiem z "Misia" Barei. Po drugie mój chłopak ma Michał to ja w domu będę mieć Misia i Rysia:p
Z pogarda odbieram te skonsternowane minki rodzinki...na pytanie dlaczego nie np Fabian ( z całym szacunkiem nie chce nikogo urazić) odpowiadam,że mój syn dostanie imię, które będzie się kojarzyło z mężczyzna a nie z pedałem/ cipką. To minki rodzinki rzedną :)
Dziewczynka miała się nazywać Marcelina, no ale na 80% jesteśmy pewni,że to rasowy facecik:p pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, mierzące się z podobna krytyką:p
 
reklama
My mamy Patrysia ale zdrabniamy od pocztku Ryś :) Patryś -Ryś :-p
Powiem szczerze że jak mi się zawoła Rysiu na placu to czasem dziwnie sie patrzą. Jak się urodził miał włoski na uszach - takie rysiowe pędzelki hihi chyba od tego nam sie wzięło.
 
Magdalena, ja też mam rysia :tak: od ponad 10 lat, najlepszy mąż na świecie :-) na pewno nie jest to imię jakoś bardzo popularne, a mi się też bardzo podoba. U nas chłopczyk mial być rysio junior, ale dziewczynce nie wypada dać ryszarda ;-)

A Ty już jesteś z nami? Zapraszamy na inne wątki :tak:
 
u nas miała być Nadia , już się przyzwyczaiłam i tak mówiłam do brzuszka ...

ale mój mąż tym razem wybiera oczywiście za moją zgodą i coś mu się zmieniło i stwierdził że jednka Nadia mało polskie ?

usłyszał Nella ....oooooooo jakie fajne - podniecał się :-) po dwóch dniach , mamrocze pod nosem Nella, Nella , yyyy chyba nie ?

teraz coś bąka o Kornelii ......... i kto tu jest zmienny :-D:-D:-D
 
Magdalena, ja też mam rysia :tak: od ponad 10 lat, najlepszy mąż na świecie :-) na pewno nie jest to imię jakoś bardzo popularne, a mi się też bardzo podoba. U nas chłopczyk mial być rysio junior, ale dziewczynce nie wypada dać ryszarda ;-)

A Ty już jesteś z nami? Zapraszamy na inne wątki :tak:

Hej,
dzięki dziewczyny. Wiem,że nie każdemu imię, które wybraliśmy nie będzie odpowiadać, no ale...drażni mnie takie zachowanie się niektórych, tym bardziej,że nie odważyłabym się powiedzieć komukolwiek,że brzydko nazwał dziecko. Ah te ich pokrzywione wyrazy twarzy... Ja się ich pytam wtedy "czy ja komukolwiek się wtrącałam z propozycją imienia?":cool:
Każdy uważa swój wybór za piękny tak jak i swoje dziecko:-)
Mnie się wydaję,że Rysiu wróci do łask Tak samo było z Frankiem, Antkiem, Henrykiem czy też Staszkiem. Z jakieś 2 lata temu nikt by nie pomyślał o tych imionach a teraz sami widzicie...:-)

Taak jestem z wami, przyszłymi mami. Nieco z nudów to wstąpiłam,acz i z ciekawości, no i też mam pisać prace dyplomowa, ale wiecie jak to jest :p Wszystko jest duuzo ciekawsze od jej pisania :p Pozdrawiam :rofl:
 
magda---------a ja Ci powiem słowa mojego kierownika: nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba!i jak Wam się podoba Rysio to niech będzie Rysio:-)
 
reklama
Do góry