reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

a ja wszystkie Ele które znam są super, uśmiechnięte, wesołe i bardzo pozytywne...jedna zresztą jest z nami i super babeczka z niej...tak kochana Ella piszę o Tobie ;-):-)

Ada też fajne imię

katarinna
, no właśnie najgorsze to to, że z dzieckiem takie tematy są poruszane, nienawidzę takiego podejścia :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
chciałbym się dołączyć do tego wątku. Razem z mężem również mamy problem z imieniem dla naszej córeczki. Mi zawsze podobała się Julia ale jest tyle Juli że zrezygnowałam padło na Nadie ale boję się że to imię też jest dość popularne. Myślimy o Ninie Zuzi mąż ostatnio zaproponowała Liwie. Myśleliśmy o Oli ale żeby imię Ola było można dać poprostu Ola nie Aleksandra czy Olga.
 
Ostatnia edycja:
Anezram; ja tak ostatnio przegladalam nowe statystyki imion z 2012 i faktycznie Julek i Zuzek duuuuzo. Jesli to dla Was wazne to szukajcie alternayw :tak:mi ta Nina bardzo sie podoba-proste, ladne a nieoblegane
 
Różyczka też fajnie.
Teva a co myślisz o Nadi?
Kurcze nikt nie daje teraz takich imion jak Asia nie wiem co zrobić czy dać typowo polskie czy jakieś oryginalne
 
Anezram; ja jak szukalam imienia dla coreczki staralam sie ominac tez te z top 5 (choc mi sie poddobaly) ale przy tym jednak cos mnie takie polsko brzmiace bardziej przekonuja... stad Róża i Nina jakoś tak bardziej jednak niż Nadia
 
Mi sie Nadia kojarza z ...hmmmm:) no wiecie;) moze dlatego ze kumpeli kolezanka pracowała w domu publicznym(ze tak ladnie napisze) i byla z Ukrainy i miala na imie Nadia:szok:i tak mi zostało ale duzo jest Nadi:) Jakby byla dziewczynka to bylaby Róża:pPtez mi sie podoba Liwia kolezanka ma córeczke o takim imieniu:p
 
chrzestnica mojego meza to Róża. imie samo w sobie ladne, ale mi sie osobiscie fatalnie zdrabnia. Różyczka jakos tak dlugo, a Rózia dla mnie brzmi tak: :baffled:

mi sie osobiscie Nadia podoba :-) i chyba nie jest to az tak popularne imie... ja przynajmniej o zadnej Nadii w swoim otoczeniu nie slyszalam ;)
 
Ja też nie znam nikogo o imieniu Nadia ale ostatnio wszędzie w telewizji czy forach piszą o tym imieniu i boje się że będzie tak popularne jak Julia a w sumie Julia mi się podoba najbardziej. Zawsze marzyłam że moje dziecko będzie miało na imię Julia albo Nel (ale Nel kojarzy mi się źle po Nelli Rokita) Aschli też ładnie ale do nazwiska nie pasuje. Mam nazwisko dziwne i wyglądałoby to jak Jessika Kapusta.
 
reklama
Mnie się i Nadia i Nina podoba. Znam jedną Nadię i bardzo fajna dziewczyna. A Nina ma na imię moja fantastyczna koleżanka z pracy. Sama z resztą rozważałam nazwanie tak młodszej (parę stron temu :))
Kurcze nikt nie daje teraz takich imion jak Asia nie wiem co zrobić czy dać typowo polskie czy jakieś oryginalne
Jak to nie? właśnie niedawno znajomi dali Asia na imię córeczce.
 
Do góry