reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

Iśku -zleciało bardzo szybko
ale najgorsze to to, że wiem co mnie czeka z następnym :szok:
chyba będzie Leoś lub Bartuś (z nastawieniem na Leona jako imię robocze bieżące)
 
reklama
Dziewczyny ja do tej pory nie wiem co będzie chłopiec czy dziewczynka, nad imieniem już dawno myślałam(bo mąż znając go to w ostatniej chwili będzie chciał nazwać dziecko po swojej babci, dziadku lub po rodzicach - żenada :szok:) i bardzo mi się podoba dla dziewczynki Maja a dla chłopca Filip. I tak już chyba zostanie.
 
Mój synek (z całą pewnością jest synkiem-widziałam! =)) przez wiele miesięcy nazywany był "Zygusiem" z reklamy ING. Nie chcieliśmy żeby się przyzwyczaił do tego zdrobnienia (chociaż my się już zżyliśmy z Zygusiem ;) więc ostatecznie stanęło na Wojtku.
 
dekala; wojtus to sliczne imie :-) ja tak mowilam do mojej coreczki po imieniu i teraz nawet jak mysle o innym to zle sie z tym czuje jakbym jej miala zmienic:-D
 
u nas też jest dzidziuś... bo tak mówi Gosia:-D

mamy wybrane imiona dla chłopca Bartuś, dla dziewczynki Karolinka, a ze nie podgladamy co między nóżkami, to trzeba jakoś neutralnie się odzywać do brzuszka
 
No u nas zostaje Dominika, bo właśnie od jakiegoś czasu tak mówi mąż do brzucha. Teraz zdradził tajemnicę imienia 6 letniemu siostrzeńcowi, który był u nas na ferie i jakoś nie wyobrażam już sobie się z tego wycofać.


Kruczka- Tomek fajne imię

Nef
- podziwiam wytrwałości w niepodglądaniu
 
reklama
Do góry