reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

reklama
Oliwka - z tych dwóch to jak dla mnie Alicja. moja siostra ma i mówią do niej Alutka, bardzo fajne.

Ella - samo imię Zuzia bardzo fajne, u nas miała być, ale została chłopczykiem:-D jeden jego minus, to że jest ich teraz bardzo dużo
 
Oliwka, Alicja i Izabela mi się podobają...ale Alicja odpada- teściowa ma tak na drugie, a Izabela...hmmm, kurcze tak nie do końca

Ela, Zuzkę znam jedną i jako osoba dorosła faktycznie jest sfochowana, egoistyczna (tak nie zdrowo) i kombinatorka

Phelania, faktycznie to trochę dziwne, ale ja sama patrzę na imiona wokół mnie i niektórych nigdy bym nie nadała, bo źle mi się kojarzą...a przecież człowiek to nie tylko imię, a dzień urodzenia i przede wszystkim to co wynosimy z domu :sorry2:
 
Myśmy wczoraj mieli kolejną burze mózgów nad imieniem z małżonem i nadal bezskutecznie próbuję go do Zuzi przekonać.. Na "placu boju" pojawiły się jeszcze Anastazja i Liliana. U mnie jeszcze zostaje Ania ale M nie chce...ehhh..sytuacja patowa..:dry: a miał być Maksiu albo Adaś:sorry2: Jestem juz załamana tą "imienną" sytuacją:confused2:
 
Dziewczyny u nas to samo mega problem... Maja zaproponowała Amelię ale cos m nie jest do konca przekonany... więc póki co pozostaje nam Lilianka Ala lub Oliwia hehe...
 
reklama
Do góry