reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

U nas zostaje Hania. Tłumaczymy sobie, że imię fajne bo mała Hania, duża Hania i babcia Hania :-D Krótkie i takie "niekrzywdzące".
 
reklama
U nas zostaje Hania. Tłumaczymy sobie, że imię fajne bo mała Hania, duża Hania i babcia Hania :-D Krótkie i takie "niekrzywdzące".
moja Babcia [śp] miała na imię Hania, i kurcze fajna żywotna babeczka z niej była, nie dała sobie w kaszę dmuchać, moja siostra cioteczna teraz dała córce na imię Hanka, żywe złoto :-)
 
Mi strasznie podoba sie Hania ale kuzwa teściowa ma tak na imię a nie dam jej satysfakcji no i raczej nie chciałabym żeby moja córka była jak tesciowa... ;/
 
U nas też zupełny brak pomysłów dla drugiej dziewczynki. Chyba zostanie Potworem- bo na razie tak się do niej zwracamy... albo Ulą, bo to jedyny typ, jaki na razie mamy, choć nie d końca nas przekonuje.

PS.
Kilka stron temu była dyskusja o Tosiach. Nasza Tosia jest Antoniną. W przedszkolu panie próbowały z niej zrobić Antosię, ale się nie dała, twarda jest!
 
My też stoimy w czarnym punkcie:dry:Niby Kubuś - ale tylu ich wokół, niby Oliwier - ale nie wiem czy nie jest zbyt wymyślne, jeszcze Czarek wchodzi w grę - ale bez przekonania... Sami nie wiemy, biedne dziecko ciągle jest jeszcze bezimienne:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry